Засідання "Круглого столу" щодо обговорення ДБН "Планування і забудова територій"

10 грудня 2015 року у Конфедерації будівельників України відбулося засідання «Круглого столу» з обговорення розділу 11 «Транспорт і вулично-дорожня мережа» проекту ДБН «Планування і забудова територій», який розробляється на замовлення Мінрегіону України ДП УДНДІПМ «Діпромісто» імені Ю.М.Білоконя, та іншими науковими та проектними організаціями, на заміну ДБН 360-92 «Містобудування. Планування і забудова міських і сільських поселень», ДБН Б.2.4-1-94 «Планування і забудова сільських поселень», ДБН Б.2.4-3-95 «Генеральні плани сільськогосподарських підприємств», ДБН Б.2.4-4-97 «Планування та забудова малих сільськогосподарських підприємств та селянських (фермерських) господарств», ДБН Б.1-2-95 «Склад, зміст, порядок розроблення, погодження і затвердження комплексних схем транспорту для міст України», СНиП ІІ-89-80 «Генеральные планы промышленных предприятий».

В обговоренні взяли участь представники Конфедерації будівельників України, Мінрегіону України, Спілки архітекторів України, фахівці наукових та проектних організацій, представники громадських організацій, які відстоюють права людей з обмеженими фізичними можливостями, а також Асоціації велосипедистів Києва.

Звертаємо вашу увагу, що до графіку обговорення проекту ДБН були внесені зміни: наступне засідання «Круглого столу», заплановане на 17 грудня 2015 року, буде присвячене обговоренню розділів «Охорона навколишнього природного середовища» та «Протипожежні вимоги». Розгляд розділів «Інженерне забезпечення» та «Інженерна підготовка і захист території» перенесено на 24 грудня 2015 року.


Home        Profile        History        Direction        Affiliates        Publications        Contacts

Copyright reserved © State Enterprise Y.Bilokon Ukrainian State Scientific-Research Institute of Urban Design "DIPROMISTO"