Вручення дипломів дистанційного курсу SDI-03 “Просторові кадастрові інформаційні системи”

14 січня 2016 року на географічному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка співробітники Інституту "Діпромісто", які проходили навчання за дистанційним курсом SDI-03 "Просторові кадастрові інформаційні системи", одержали дипломи зразка Ванкуверського острівного університету та НТУУ "КПІ" про успішне його завершення.
Зазначений курс є одним із 6 дистанційних курсів, підготовлених на основі дистанційних курсів Ванкуверського острівного університету в рамках канадсько-українського освітнього проекту "Формування основ для інфраструктури просторових даних: розвиток потенціалу в українських органах влади задля підтримки сталого економічного зростання". Він розрахований на спеціалістів, що працюють у галузях, пов'язаних із застосуванням геоданих. Основною метою даного освітнього проекту є підготовка фахівців, які б в майбутньому могли професійно створювати, підтримувати та наповнювати національну інфраструктуру просторових даних України.


Home        Profile        History        Direction        Affiliates        Publications        Contacts

Copyright reserved © State Enterprise Y.Bilokon Ukrainian State Scientific-Research Institute of Urban Design "DIPROMISTO"