Участь у конференції з питань формування НІГД

16 лютого 2017 р. співробітники ДП “ДІПРОМІСТО” взяли участь у роботі Міжнародної конференції «Формування національної інфраструктури геопросторових даних у контексті розбудови цифрового суспільства». Конференція була проведена в рамках підведення підсумків спільного проекту Vancouver Island University (Канада), КПІ ім. Ігоря Сікорського та КНУ ім. Тараса Шевченка «Закладення основи інфраструктури просторових даних: забезпечення бази в українському уряді для підтримки стабільного економічного зростання».

Учасники конференції обговорили питання міжнародного досвіду формування інфраструктур просторових даних, українських передумов, напрацювань та подальших кроків з впровадження національної інфраструктури геопросторових даних в Україні, подальшого навчання фахівців у цій сфері.

У ході конференції відбулося урочисте вручення сертифікатів Університету острова Ванкувер та свідоцтв КПІ ім. Ігоря Сікорського про успішне завершення шостого курсу “ГІС на основі Інтернет та геопортали ІПД” в рамках українсько-канадської навчальної програми. Серед випускників програми – співробітниці ДП “ДІПРОМІСТО”: Марина Зеркаль, Олександра Лихогруд та Анастасія Олещенко.


Головна    Новини    Профіль діяльності    Технічний комітет 314    Контакти

Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать ДП "ДІПРОМІСТО"