Стратегічна сесія зі створення та ведення містобудівного кадастру в Україні

17 березня 2018 р. Сьогодні фахівці ДП “ДІПРОМІСТО” взяли участь у Стратегічній сесії зі створення та ведення містобудівного кадастру в Україні, що пройшла у місті Житомир за участі віце-прем’єр міністра України - Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадія Зубка, представників центральних органів виконавчої влади, обласних державних адміністрацій, проектних інститутів, донорських та громадських організацій.

В рамках сесії було розглянуто сучасні напрацювання у сфері формування містобудівного кадастру в Україні, обговорено ключові нагальні проблеми, що стоять на шляху запровадження цілісної системи містобудівного кадастру в державі, представлено поточні результати реалізації Програм розбудови містобудівних кадастрів міст Житомир, Вінниця, Полтава та Чернівці, які реалізуються за підтримки Німецького товариства міжнародної співпраці GIZ.

Заступником директора з наукової роботи ДП “ДІПРОМІСТО” Юрієм Палехою представлено увазі учасників Стратегічної сесії можливості формування ієрархічної системи містобудівного кадастру на державному, регіональному та місцевому рівнях на основі новітніх геоінформаційних технологій.

Перевагами застосування геоінформаційних систем для формування містобудівного кадастру є:

1. Можливість інтеграції рішень щодо просторового розвитку України та окремих її регіонів з аналогічними рішеннями європейських держав.

2. Інтерактивність, доступність, відкритість та прозорість інформації для широкого кола користувачів.

3. Взаємозв’язок з іншими галузевими інформаційними ресурсами, порталами та базами даних.

4. Інтеграція з Національною інфраструктурою геопросторових даних.

5. Субсидіарність − вертикальні зв’язки між загальнодержавним, регіональним та місцевим рівнями містобудівного кадастру.


Головна    Новини    Профіль діяльності    Технічний комітет 314    Контакти

Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать ДП "ДІПРОМІСТО"