Вічна та світла пам'ять!

8 червня 2018 року пішов з життя Токар Володимир Олександрович - начальник архітектурно-планувального управління ДП “ДІПРОМІСТО”.

Народився 4 червня 1941 року. Раннє дитинство було обпалене війною. Закінчивши Київській інженерно-будівельний інститут опановував нелегку працю архітектора у різних наукових та проектних організаціях: “КиївНДПІмістобудування”, “УкрНДІпроект” та інших. Але основна його діяльність проходила у “ДІПРОМІСТО”, якому він присвятив майже 40 років свого життя.

Володимир Олександрович був керівником і розробником величезної кількості проектів, серед яких схеми планування територій Вінницької, Одеської, Херсонської, Дніпропетровської, Харківської та інших областей, транскордонні містобудівні проекти Україна-Угорщина та Україна-Словаччина, генеральні плани Харкова, Херсону, Вінниці, Івано-Франківську та інших міст, детальні плани територій, плани зонування, грошові оцінки та інші види документації.

Визнаний фахівець у сфері містобудування, він водночас добре розумівся в об’ємно-конструкторському плануванні, економічних та інженерних питаннях планування, і взагалі був напрочуд різнобічною людиною, прекрасно розумівся в образотворчому та музичному мистецтві, літературі. Володимир Олександрович брав участь у наукових розробках і його ідеї відіграли важливу роль у формуванні нормативно-методичних засад містобудування.

Колектив інституту “ДІПРОМІСТО” і архітектурна спільнота з глибоким сумом переживає цю втрату та висловлює щирі співчуття родині і близьким Володимира Олександровича Токара. Світла та вічна пам'ять!


Головна    Новини    Профіль діяльності    Юридична допомога    Технічний комітет 314    Контакти

Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать ДП "ДІПРОМІСТО"