Розвиток гірських територій Українських Карпат

23 травня на Івано-Франківщині за ініціативи Мінрегіону та підтримки Програми "U-LEAD з Європою" було проведено круглий стіл "Розвиток гірських територій Українських Карпат: від концепції до плану дій". Організацію заходу забезпечив Івано-Франківський Центр розвитку місцевого самоврядування.

Ключовою метою проведення круглого столу було обговорення та узгодження основних позицій проекту Плану заходів з розвитку гірських територій Українських Карпат, який наразі розробляється Мінрегіоном. План заходів покликаний забезпечити реалізацію Концепції розвитку гірських територій Українських Карпат, затверджену Урядом в квітні цього року.

У роботі круглого столу взяли участь Віце-прем’єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко, голова обласної державної адміністрації Олег Гончарук, перший заступник міністра регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства України В’ячеслав Негода, заступник Міністра екології та природних ресурсів України Василь Полуйко, представники об’єднаних територіальних громад гірських територій Івано-Франківської, Львівської, Чернівецької та Закарпатської областей, фахівці центрів розвитку та інші експерти.

Директор ДП "ДІПРОМІСТО" Іван Шпилевський взяв участь в роботі круглого столу, представивши увазі учасників кругого столу пропозиції колективу інституту щодо розроблення Схеми планування гірських територій Українських Карпат.


Головна    Новини    Профіль діяльності    Юридична допомога    Технічний комітет 314    Контакти

Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать ДП "ДІПРОМІСТО"