Круглий стіл щодо нової редакції Генеральної схеми України

26 липня Групою радників з впровадження державної регіональної політики в Україні Програми “U-LEAD з Європою” було проведено круглий стіл на тему “Роль Генеральної схеми планування території України у формуванні та реалізації державної регіональної політики”. Заступник директора з наукової роботи ДП “ДІПРОМІСТО” Юрій Палеха представив увазі учасників результати проведення щорічного моніторингу реалізації Генеральної схеми планування території України та напрацьовані пропозиції щодо формату, змісту та механізму реалізації нової редакції Генсхеми.

В рамках круглого столу було обговорено європейський досвід просторового планування на державному рівні та визначено, які з європейських підходів мають бути враховані в новій редакції Генсхеми. Учасники приділили увагу питанню узгодження процедур розроблення та напрацьованих рішень Генсхеми і Стратегії регіонального розвитку, нова редакція якої наразі перебуває на стадії розроблення. Значна увага була приділена завданню врахування інтересів об’єднаних територіальних громад при розробленні нової редакції Генсхеми, зокрема, визначено вагому роль асоціацій місцевих органів влади, а також бізнесу та професійних громадських організацій.

За результатами Круглого столу Групою радників з впровадження державної регіональної політики в Україні Програми “U-LEAD з Європою” планується підготовка звіту для передачі до Мінрегіону.

Більш детально з матеріалами круглого столу можна ознайомитись на веб-сайті Групи радників з впровадження державної регіональної політики в Україні Програми “U-LEAD з Європою”.


Головна    Новини    Профіль діяльності    Юридична допомога    Технічний комітет 314    Контакти

Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать ДП "ДІПРОМІСТО"