Участь у семінарі зі стратегічної екологічної оцінки

Старший науковий співробітник інституту Олещенко Анастасія взяла участь у семінарі для галузевих органів управління та органів планування України "Стратегічна екологічна оцінка та її переваги", що був проведений 10 червня 2015 року Міністерством екології та природних ресурсів України спільно з Європейською економічною комісією ООН в рамках програми "Екологізація економіки в країнах Східного партнерства" (EaP GREEN) за фінансової підтримки Європейського союзу.
Головною метою семінару було ознайомлення галузевих органів управління та органів планування з процедурою стратегічної екологічної оцінки (СЕО), як інструменту удосконалення галузевого планування, їх роллю у даному процесі.
Інтеграція положень Протоколу про СЕО до Конвенції про оцінку впливу на навколишнє середовище у транскордонному контексті здійснюється в рамках Угоди про асоціацію з ЄС. Проект Закону України "Про стратегічну екологічну оцінку" знаходиться на стадії проходження погодження галузевими центральними органами виконавчої влади.
Проектом Закону України "Про стратегічну екологічну оцінку" передбачено розроблення СЕО для проектів стратегічних документів державного планування, у тому числі всіх видів містобудівної документації окрім планів зонування території, тому для фахівців у галузі планування територій та населених пунктів актуально глибше вивчити це питання та долучатися до процесу його впровадження.


Головна    Новини    Профіль діяльності    Технічний комітет 314    Контакти

Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать ДП "ДІПРОМІСТО"