Участь у Конференції користувачів ESRI в Україні

26-27 вересня представники ДІПРОМІСТО - заступник директора з наукової роботи Юрій Палеха, начальник науково-дослідного відділу Марина Зеркаль та головний науковий співробітник Анастасія Олещенко взяли участь у ХХІ Міжнародній конференції користувачів Esri в Україні, присвяченій 25-річчю заснування ESRI Ukraine.

З кожним роком увага до геопросторових даних та геоінформаційних технологій зростає. Цього року Конференція зібрала ще ширше коло представників державних та муніципальних органів влади, проектних й виробничих підприємств. В активній фазі переходу до електронного управління, в якій наразі перебуває Україна, професійна спільнота прийшла до усвідомлення ролі геоінформаційних технологій як інтегруючої платформи. У сфері просторового планування та управління розвитком територій ГІС є не лише інструментом створення даних, але й засобом їх оброблення, моделювання та поширення.

Фахівці ДІПРОМІСТО представили увазі учасників Конференції новітню концепцію Генеральної схеми планування території України, як інтерактивної моделюючої системи підтримки управління просторовим розвитком держави, а також розроблену на технологіях ESRI веб-презентацію пріоритетних проектів для реалізації на виконання Концепції гірських територій Українських Карпат у період 2019-2027 років.


Головна    Новини    Профіль діяльності    Юридична допомога    Технічний комітет 314    Контакти

Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать ДП "ДІПРОМІСТО"