Участь у Осінньому Будівельному Форумі

9-11 жовтня на Львівщині пройшов традиційний щорічний “Осінній будівельний форум”. У перший день роботи Форуму за ініціативи Департаменту архітектури та розвитку містобудування Львівської ОДА було проведено Науково-практичну конференцію “Інтегрована стратегія просторового розвитку територій вздовж державного кордону України та Польщі”, у ході якої фахівці ДП “ДІПРОМІСТО” представили свої напрацювання з розвитку транспортної інфраструктури прикордонного регіону в ув’язці з розвитком міжнародних транспортних коридорів, визначення оптимальних місць розташування нових пунктів пропуску через державний кордон. Також були представлені результати проведеної оцінки стану довкілля у прикордонному регіоні та визначені ключові заходи з його охорони.

Представлені пропозиції були сформовані в рамках роботи над розробленням Інтегрованої стратегії просторового розвитку територій уздовж державного кордону України і Польщі та викликали зацікавленість і жваву дискусію. Учасниками Конференції було відзначено актуальність і важливість розроблення та впровадження даного проекту, а також доцільність залучення до його обговорення й подальшого розроблення широкого кола фахівців з різних галузей.

Участь в роботі Конференції взяли та представили напрацювання ДП “ДІПРОМІСТО” директор інституту Іван Шпилевський, заступник директора з наукової роботи, керівник центру ГІС Юрій Палеха, учений секретар Оксана Сивак, керівник науково-дослідного відділу Марина Зеркаль, керівник архітектурно-планувальної майстерні АПМ-3 Марія Маслова, головний фахівець АПМ-3 Леся Дубневич.


Головна    Новини    Профіль діяльності    Юридична допомога    Технічний комітет 314    Контакти

Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать ДП "ДІПРОМІСТО"