70 років з дня народження Юрія Миколайовича Білоконя

Сьогодні, 20 лютого, виповнюється 70 років з дня народження визначної постаті вітчизняної галузі архітектури та містобудування – Юрія Миколайовича Білоконя.

Важко переоцінити його роль в утвердженні фундаментальних основ просторового планування на державному та регіональному рівнях, містобудівного планування транскордонних регіонів, налагодженні співпраці українських фахівців з іноземними практиками просторового планування.

Юрій Миколайович поєднував стратегічне бачення розвитку як інституту ДІПРОМІСТО, так і галузі містобудування та архітектури загалом з глибоким людяним ставленням до колег і підлеглих. Він стверджував, що колектив інституту є сім’єю, в якій старше покоління є носіями досвіду, а молодь – перспективою розвитку. “Батьківська” мудрість Юрія Миколайовича і досі підтримує колектив ДІПРОМІСТО.

З метою вшанування пам’яті Юрія Білоконя сьогодні проведено науковий семінар “Пасіонарій просторового планування України” за ініціативи його родини, колег та друзів та за підтримки Національної спілки архітекторів України. У ході семінару було висвітлено вагомий внесок Юрія Миколайовича у розвиток галузі, учасники обмінялися незліченною кількістю приємних і надихаючих згадок, пов’язаних з ним, та обговорили результати і перспективи подальшої реалізації спадку Метра й вшанування його пам’яті.


Головна    Новини    Профіль діяльності    Технічний комітет 314    Контакти

Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать ДП "ДІПРОМІСТО"