12 вересня колектив ДІПРОМІСТО святкує 90-річчя з дня свого утворення!

Інститут було засновано у 1930 році з метою організації проектних і науково-дослідних робіт у сфері планування регіонів та населених пунктів, проектування житлових, цивільних і комунальних споруд.

За 90 років, які минули з того часу, інститут сформував потужну школу містобудування, а його колектив став автором незліченної кількості провідних робіт з планування великих і малих міст України, розвитку промислових районів, районного планування, природоохоронних проектів, проектування музейних, театральних, виставкових, житлових та інших споруд, а також розроблення нормативних і методологічних документів галузі.

В часи незалежності України колективом інституту розроблено Генеральну схему планування території України, схеми планування територій 22 областей, АР Крим, транскордонні містобудівні проекти, генеральні плани таких міст, як Харків, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Одеса, Ялта та багатьох інших, велику кількість інших видів містобудівної та проектної документації, а також робіт з нормативної грошової оцінки земель населених пунктів, земельного та містобудівного кадастру. ДП "ДІПРОМІСТО" є і залишається науково-дослідним і методологічним центром галузі містобудування в України. Фахівцями інституту ведуться розробки у сферах застосування геоінформаційних технологій для потреб просторового планування та управління розвитком територій і населених пунктів, у тому числі розбудови містобудівного кадастру.

Щиро вітаємо працівників ДІПРОМІСТО із ювілеєм і зичимо всім нам міцного здоров'я, щастя та добробуту!


Головна    Новини    Профіль діяльності    Технічний комітет 314    Контакти

Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать ДП "ДІПРОМІСТО"