Участь у конференції Національної спілки архітекторів України “Архітектура і урбанізм: стан і перспективи”

Співробітники інституту взяли участь у роботі науково-практичної конференції Національної спілки архітекторів України "Архітектура і урбанізм: стан і перспективи", яка пройшла 13 травня 2015 року в Центральному Будинку Архітектора в Києві.
На конференції були обговорені сучасні проблеми та перспективи подальшого розвитку і утвердження архітектурно-містобудівної діяльності з огляду на новітні суспільно-політичні виклики.
Віце-прем'єр міністр України – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Григорович Зубко наголосив на необхідності в сучасних кризових умовах у державі переходу на якісно новий рівень розробок містобудівної документації усіх рівнів та взяття архітекторами на себе ролі лідерства у суспільстві.
Співробітники ДП УДНДІПМ "Діпромісто" імені Ю.М.Білоконя взяли активну участь у роботі секцій та дискусіях, а також виступили з доповідями щодо національної інфраструктури просторових даних, як основи збалансованого, а отже ефективного управління державою, та щодо адаптації отриманих у процесі навчання в університеті знань до практичної професійної діяльності.


Головна    Новини    Профіль діяльності    Технічний комітет 314    Контакти

Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать ДП "ДІПРОМІСТО"