Вічна пам'ять!

21 лютого 2016 року на 70-му році обірвалося життя Грицишиної Людмили Георгіївни – щирої та добросердечної жінки, високопрофесійного фахівця, юриста за фахом та поборника справедливості за духом.
Народилась 14 липня 1946 року в с. Макаринці Вінницької області в сім’ї робітників. Після закінчення середньої школи поїхала за власним бажанням на цілинні землі Казахстану, де рік працювала на цукрокомбінаті. Протягом 1966 – 1971 років навчалась на юридичному факультеті Київського національного університету імені Т.Г.Шевченка. З 1971 року як молодий спеціаліст 3 роки працювала слідчим Московського РОВД м. Києва. В 1974 році була прийнята до Київської міської колегії адвокатів з направленням у районну юридичну консультацію, де працювала до 2011 року. З 2002 року за сумісництвом, а з 2011 року  на постійній основі працювала в інституті Діпромісто,  останні роки – на посаді начальника юридичного відділу.
Людмила Георгіївна пройшла життєвим шляхом з гідністю, ствердилась як професійний юрист, виховавши двох синів, допомагаючи у вихованні онуків. Останні 14 років своєї професійної діяльності присвятила інституту Діпромісто, уважно та вдумливо забезпечуючи вирішення широкого кола правових питань, підтримуючи професійними та життєвими порадами колег.
Колектив інституту Діпромісто з глибоким сумом переживає цю втрату та висловлює співчуття родині і близьким Людмили Георгіївни. Світла та вічна пам'ять!


Головна    Новини    Профіль діяльності    Технічний комітет 314    Контакти

Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать ДП "ДІПРОМІСТО"