Детальний план території Приморського парку в частині розміщення яхтинно-туристичного комплексу в м. Южний

19 квітня  2016 року відбулось засідання Вченої (науково-технічної) ради Українського державного науково-дослідного інституту проектування міст “Діпромісто” імені Ю.М.Білоконя з розгляду ескізних пропозицій проекту “Внесення змін до детального плану території Приморського парку та громадського центру в м.Южне, Одеської області в частині розміщення яхтенно-туристичного комплексу”.
Метою проекту є розміщення туристичного комплексу міжнародного класу, об’єкт за об’ємом надання послуг можна віднести до преміум класу. Характер території, на якій пропонується розміщення об’єкту, дає можливість багаторівневої організації території. Комплекс розраховано на обслуговування 250-280 суден різних класів. Планувальне рішення комплексу виконане із урахуванням рішень, закладених в попередній містобудівній документації. Проектом передбачена низка функціональних зон: акваторіальна; громадська спеціалізована (яхт-клуб); громадська загального користування; пляжна; пішохідна; зони гідротехнічніх об’єктів з причалами; технічна зона; санітарна; зона інженерних об’єктів. Планується розмістити п’ятизірковий готельний комплекс в 5-ти рівнях із зонами загального користування і галереями з видами на морську акваторію, а також будівництво готелів преміум класу котеджного типу, розміщення гелікоптерних майданчиків. Комплекс складатиметься із 5 рівнів із повним набором обслуговування.
Присутніми на засідання відзначено високий професійний рівень виконання ескізу та глибину проробки. Також у ході обговорення було наголошено, що в Україні відсутня нормативна база і стандарти, за якими виконується проектування таких об’єктів. Проект є піонерним, масштабним і знаковим. Розміщення такого об’єкту надасть можливість здійснити комплексну забудову території з урахуванням існуючої містобудівної ситуації та наявних обмежень. Рекомендовано продовжити роботу по варіанту запропонованому авторським колективом. Наголошено на необхідності подальшої роботи по прилеглих територіях із метою гармонійного поєднання їх забудови з запроектованим об’єктом. 


Головна    Новини    Профіль діяльності    Технічний комітет 314    Контакти

Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать ДП "ДІПРОМІСТО"