Участь у конференції "Геоінформаційні технології у територіальному управлінні"

Представники ДП “ДІПРОМІСТО” взяли участь у роботі ІІІ міжнародної науково-практичної конференції “Геоінформаційні технології у територіальному управлінні”, яка пройшла 15-16 вересня у місті Одеса. Організаторами конференції виступили ТОВ “ECOMM Co”, “Есрай Україна”, ОРІДУ НАДУ при Президентові України та НВП “Високі технології”.
У своїх доповідях та дискусіях учасники конференції піднали та обговорили сучасні методологічні та прикладні проблеми застосування ГІС для оцінки стану та потенціалу території, управління її розвитком.
Фахівці ТОВ “ЕСОММ Со” ознайомили учасників конференції з новітніми напрацюваннями компанії ESRI та власними доробками.
У своїй доповіді представники ДП “ДІПРОМІСТО” обґрунтували значення просторового планування, як інтегруючої діяльності, яка забезпечує узгодження розвитку окремих галузей на території, та роль геоінформаційних систем для підтримки стратегічного планування просторового розвитку. Також у співробітництві з одеськими колегами було представлено досвід візуалізації ринкових показників вартості нерухомості для формування містобудівної цінності території при розробленні нормативної грошової оцінки земель міста Одеса.


Головна    Новини    Профіль діяльності    Технічний комітет 314    Контакти

Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать ДП "ДІПРОМІСТО"