Проект “Громадсько-меморіальний простір “Лист до героя” здобув ІІ премію

Завершився Всеукраїнський відкритий архітектурно-художній конкурс на визначення кращого концептуального проекту відкритого громадського простору “Територія Майдану” у м. Полтава. Авторським колективом ДП “ДІПРОМІСТО” був розроблений проект “Громадсько-меморіальний простір “Лист до героя” та направлений для участі в конкурсі.

Вітаємо авторський колектив у складі Губенко Тетяни Вікторівни (архітектор, керівник колективу), Купрієнко Дарії В’ячеславівни (архітектор, автор ідеї), Бучка Володимира Сергійовича (архітектор), Побединської Анастасії Миколаївни (архітектор), Чернєй Тетяни Сергіївни (архітектор) з перемогою та присудженням ІІ премії.

Спогади, про події, про тих, хто загинув, втілилися в основному лейтмотиві комплексу - «Лист до Героя». До Героя, який був там і загинув, до Героя, який був там, і який надалі відстоює державу на Сході (в зазначеній Концепції образ Героя не замикається тільки рамками Майдану). Лист до майбутніх поколінь з посланням, що Майбутнє є, і воно залежить від кожного з нас. І воно є, і можливе завдяки Героям. Лист – символ вічної пам’яті; це душа, особисте звернення; це свідомий вибір кожного окремо, а не так, як вирішив натовп. Це звернення не тільки до національної свідомості громадян, але і звернення до влади, послання у майбутнє. Листів багато, вони – різні. Але всі вони об’єднані спільною метою – нової УКРАЇНИ, і всі вони обов’язково прочитані. Цю ідею було закладено в Концепції.

 Концепція проекту

 Графічні матеріали проекту

 Витяг з Протоколу засідання журі

       Посилання на результати конкурсу
 


Головна    Новини    Профіль діяльності    Технічний комітет 314    Контакти

Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать ДП "ДІПРОМІСТО"