V Форум місцевого самоврядування

24 та 25 березня на стадіоні «Арена Львів» пройшов V Форум місцевого самоврядування. У роботі форуму взяв участь заступник директора ДП «ДІПРОМІСТО» з наукової роботи, керівник Центру ГІС Юрій Палеха. Він був залучений як експерт на панелі «Міські агломерації в контексті децентралізації» і виступив з доповіддю за темою стану розвитку міських агломерацій в Україні і світі. У процесі жвавого обговорення на панелі були висловлені пропозиції щодо подальшого розвитку міських агломерацій, необхідності прийняття Закону України «Про міські агломерації», здійснення реформи містобудівного законодавства.

Форум зібрав понад 500 учасників: міські голови, українські та іноземні експерти у сфері місцевого самоврядування, представники муніципалітетів та органів виконавчої влади, об’єднаних територіальних громад, міжнародних донорських організацій та дипломатичного корпусу, ініціативних громадських організацій та аналітичних центрів, Верховної Ради, Адміністрації Президента, Комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування, Асоціації міст України, Асоціації малих міст України.

Щорічно Форум місцевого самоврядування стає платформою не тільки для обміну досвідом у сфері місцевого самоврядування, але й дієвим інструментом напрацювання практичних рішень щодо актуальних проблем місцевого самоврядування у забезпеченні розвитку держави.

Цього року робота Форуму здійснювалась в рамках кількох панелей. Серед запрошених експертів: мер Львова Андрій Садовий, голова Львівської ОДА Олег Синютка, президент АМУ та міський голова Києва Віталій Кличко, президент Асоціації канадських муніципалітетів Кларк Сомервіль, керівник компоненту програми U-LEAD Аня Фішер, заступник Голови Верховної Ради України Оксана Сироїд, народний депутат України, Голова комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування Сергій Власенко, народні депутати Любомир Зубач, Лев Підлісецький, Юрій Бублик, перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України В'ячеслав Негода, спеціальний радник Уряду України з питань децентралізації (Рада Європи) Даніель Попеску, виконавчий директор Міжнародного фонду «Відродження» Євген Бистрицький, професори з ФРН Дітер Шіманке та Янош Бреннер, експерт з міського розвитку, колишній головний архітектор міста Полтава, професор Вадим Вадімов та інші відомі фахівці.


Головна    Новини    Профіль діяльності    Технічний комітет 314    Контакти

Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать ДП "ДІПРОМІСТО"