Перший регіональний форум місцевого лідерства “Змінимо Україну разом”

16 червня 2017 року у місті Сєвєродонецьк Луганською обласною адміністрацією за підтримки UNICEF та UNDP було проведено Перший регіональний форум місцевого лідерства “Змінимо Україну разом”. Захід зібрав в одній залі представників місцевого самоврядування – об’єднаних територіальних громад, районних, міських, селищних, сільських рад, а також представників міжнародних організацій, центральних органів виконавчої влади, регіональних громадських організацій тощо.

Відкрив форум голова Луганської обласної державної адміністрації – керівник обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Гарбуз. У своїй промові він визначив метою зустрічі закладення основ для навчання лідерів самоврядування управляти своєю територією та формування філософії хорошого лідера, як менеджера громади. Юрій Гарбуз закликав лідерів самоврядування: “навчитися бути однією родиною, довіряти один одному та здобути довіру тих людей, для яких працюємо”.

Учасники форуму ознайомилися з новітніми підходами до управління розвитком місцевих громад та їх територій, а також можливими засобами фінансового забезпечення розвитку. Серед доповідачів форуму: начальник відділу взаємодії з місцевими органами влади Мінрегіону України, начальник Управління профілактики соціального сирітства Мінсоцполітики України, голова та координатори програми ПРООН з відновлення та налагодження миру, керівник проектів з соціальної політики Дитячого фонду ООН UNICEF, консультант Світового Банку Проекту “Модернізація системи соціальної підтримки населення України”, експерт Швейцарсько-українського проекту “Підтримка децентралізації в Україні” DESPRO, представники Ресурсного центру Асоціації органів місцевого самоврядування і Агенції регіонального розвитку Луганської області та інші.

Фахівці ДП “ДІПРОМІСТО” у співробітництві з фахівцями “ЕСОММ Со” представили переваги застосування регіональної геоінформаційної системи для забезпечення ефективного використання потенціалу території та узгодження різних потреб громади на одній території.

Представлена учасникам форуму презентація доступна он-лайн.


Головна    Новини    Профіль діяльності    Технічний комітет 314    Контакти

Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать ДП "ДІПРОМІСТО"