Участь у круглому столі “Проблеми екологічного стану малих річок України”

7 липня 2017 року співробітники ДП “ДІПРОМІСТО” взяли участь у роботі круглого столу “Проблеми екологічного стану малих річок України”, який було проведено за ініціативою Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління Мінприроди України. У заході взяли участь заступник Міністра екології та природних ресурсів України Василь Юліанович Полуйко, представники Департаменту охорони природних ресурсів Мінприроди України, Держводагентства України, низки наукових установ та громадських організацій.

У ході дискусії було наголошено на вирішальній ролі просвітницької діяльності у забезпеченні раціонального природокористування та збереження природних ресурсів, підкреслено значення контролю за дотриманням норм законодавства, що встановлюють режим природокористування, обґрунтовано нагальність удосконалення методики оцінки збитків внаслідок екологічних катастроф з урахуванням комплексного впливу на наявні ресурси.

Заступник директора з наукової роботи ДП “ДІПРОМІСТО” Юрій Миколайович Палеха висловив занепокоєння ускладненою процедурою погодження проектів землеустрою зі встановлення меж водоохоронних зон, яка на сьогодні практично зупинила затвердження таких проектів у всіх регіонах України. За результатами обговорення було досягнуто згоди з представниками Мінприроди щодо проведення окремої наради з цього питання.


Головна    Новини    Профіль діяльності    Технічний комітет 314    Контакти

Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать ДП "ДІПРОМІСТО"