Відбувся розгляд Схеми планування території Берегівського району Закарпатської області

5-6 липня 2017 року в приміщенні малої зали Берегівської РДА відбувся робочий розгляд проектної документації «Схема планування території Берегівського району Закарпатської області».

Фахівці ДП «Український державний науково-дослідний інститут проектування міст «ДІПРОМІСТО» імені Ю.М.Білоконя представили матеріали проекту профільним спеціалістам районних та обласних служб, а також керівникам депутатських фракцій та постійних депутатських комісій Берегівської районної ради. У ході наради розглянуто питання природно-ресурсного потенціалу території району, його архітектурно-планувальної структури, наведено прогноз чисельності населення району, розвитку його господарського комплексу та соціальної сфери, а також пропозиції щодо удосконалення інженерної та транспортної інфраструктури.

Фахівці різнопрофільних служб і депутати районної ради взяли активну участь в обговоренні, висловили свої пропозиції та досягли узгодженої з райдержадміністрацією позиції щодо необхідності затвердження Схеми планування територій району.


Головна    Новини    Профіль діяльності    Технічний комітет 314    Контакти

Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать ДП "ДІПРОМІСТО"