Розроблення проекту Закону України "Про комплексну реконструкцію кварталів (мікрорайонів) застарілого житлового фонду"

На замовлення Мінрегіону України ДП "ДІПРОМІСТО" виконує науково-дослідну розробку "Аналіз законодавчої бази з метою розроблення проекту закону щодо реконструкції кварталів застарілого житлового фонду". Ця науково-дослідна робота спрямована на виявлення причин неефективності дії Закону України "Про комплексну реконструкцію кварталів (мікрорайонів) застарілого житлового фонду" і виявлення способів усунення цих причин.

Станом на 29 січня 2018 року розроблено пропозиції до зазначеного законопроекту, які пропонуються для ознайомлення усім зацікавленим. Пропозиції та зауваження до законопроекту просимо надсилати на електронну адресу admin@dipromisto.gov.ua для врахування при подальшій роботі над законопроектом. Нам важлива думка громадськості та фахових спеціалістів щодо шляхів вирішення проблем реконструкції кварталів застарілого житлового фонду, а також удосконалення змістовного наповнення окремих статей Закону.

Попередньо було підготовлено проект Концепції змін до Закону України "Про комплексну реконструкцію кварталів (мікрорайонів) застарілого житлового фонду" та перелік питань, відповіді на які допоможуть нам при підготовці змін до Закону України.

Проект Закону України "Про комплексну реконструкцію кварталів (мікрорайонів) застарілого житлового фонду" (пропозиції до першої редакції від 29.01.2018 р.)

Проект Концепції змін до Закону України "Про комплексну реконструкцію кварталів (мікрорайонів) застарілого житлового фонду"

Перелік питань стосовно Закону України "Про комплексну реконструкцію кварталів (мікрорайонів) застарілого житлового фонду"

Попередні пропозиції до першої редакції Закону України "Про комплексну реконструкцію кварталів (мікрорайонів) застарілого житлового фонду"


Головна    Новини    Профіль діяльності    Юридична допомога    Технічний комітет 314    Контакти

Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать ДП "ДІПРОМІСТО"