Подяка від Токмацького міського голови

Колективу ДП “ДІПРОМІСТО” Токмацьким міським головою І.В.Котелевським висловлено подяку за високий професіоналізм, своєчасне та якісне розроблення містобудівної документації “Оновлення генерального плану м. Токмак та плану зонування території”. Роботи виконані під керівництвом головного архітектора проекту Т.В.Губенко.


V Форум місцевого самоврядування

24 та 25 березня на стадіоні «Арена Львів» пройшов V Форум місцевого самоврядування. У роботі форуму взяв участь заступник директора ДП «ДІПРОМІСТО» з наукової роботи, керівник Центру ГІС Юрій Палеха. Він був залучений як експерт на панелі «Міські агломерації в контексті децентралізації» і виступив з доповіддю за темою стану розвитку міських агломерацій в Україні і світі. У процесі жвавого обговорення на панелі були висловлені пропозиції щодо подальшого розвитку міських агломерацій, необхідності прийняття Закону України «Про міські агломерації», здійснення реформи містобудівного законодавства.


Участь у засіданні Координаційної ради з інтегрованого розвитку міст

Співробітники ДП “ДІПРОМІСТО” 16 – 17 березня 2017 року в місті Полтава взяли участь у Четвертому засіданні Координаційної ради з інтегрованого розвитку міст та урочистих подіях з нагоди відкриття офісу Інституту розвитку міста в Полтаві, регіонального офісу GIZ, проектного офісу та інформаційного центру інтегрованого розвитку Полтави 2030. У ході заходів обговорювалися важливі питання містобудування, містобудівного кадастру, презентовано основні напрацювання та пропозицій щодо першої версії Білої книги, визначено рекомендації щодо реформування правової та адміністративної бази у сфері інтегрованого міського розвитку та містобудування.


Українсько-польське співробітництво

Співробітники інституту взяли участь у засіданні Української частини українсько-польської Міжурядової координаційної ради з питань міжрегіонального співробітництва. У ході засідання були обговорені ключові напрями співробітництва, зокрема, стосовно розроблення спільних проектів з просторового планування, а також розвитку прикордонної та транспортної інфраструктури, збереження навколишнього природного середовища. Протягом березня намічено проведення зустрічі учасників Транскордонної комісії з просторового планування у місті Варшава.


Семінар щодо методології нормативної грошової оцінки

15 лютого 2017 року заступник директора з наукової роботи ДП “ДІПРОМІСТО” Юрій Миколайович Палеха та науковий співробітник, провідний інженер-землевпорядник Оксана Миколаївна Патиченко взяли участь у семінарі, присвяченому застосуванню оновленої методики нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення, яку у кінці 2016 року схвалив уряд, та новому порядку нормативної грошової оцінки земель населених пунктів. Захід було проведено на факультеті землевпорядкування Національного університету біоресурсів і природокористування України за участі ректора НУБіП України Ніколаєнка Станіслава Миколайовича та за підтримки Асоціації “Земельна спілка України” та ГО “Асоціація фахівців землеустрою України”.


Напрацювання змін до законодавства у сфері містобудування

7 лютого 2017 року керівник відділу нормативного та методичного забезпечення містобудівного проектування ДП “ДІПРОМІСТО” Анатолій Олександрович Економов взяв участь у п’ятому засіданні робочої групи з напрацювання змін до законодавства.

у сфері містобудування, що виконується в рамках реалізації проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні» GIZ. У ході засідання були обговорені питання першочергових кроків з удосконалення українського законодавства, що регулює галузь містобудування, врахування німецького досвіду у цій сфері, підготовки звіту “Біла книга” з відповідного питання.


Колектив ДІПРОМІСТО вітає усіх з Новим 2017 Роком!

Нехай новий рік принесе добробут у ваші родини і цікаві проекти у ваші колективи, сприятиме творчому натхненню і розкриватиме нові обрії для ваших звершень. Нехай ваші душі будуть сповнені гармонії, а серця – любові. 

Миру і злагоди всім нам!


Подяка від Одеської міської ради

Колективу ДП “Діпромісто” департаментом комунальної власності Одеської міської ради висловлено подяку за високу професійну майстерність, якісне та своєчасне виконання нормативної грошової оцінки земель міста Одеса.


Додатково доопрацьовано другу редакцію проекту ДБН “Планування і забудова територій”

На замовлення Мінрегіону України ДП "ДІПРОМІСТО" у співробітництві з іншими науково-дослідними і проектними організаціями ведеться робота над розробленням проекту ДБН “Планування і забудова територій”. 

З метою узгодженя зазначеного проекту з положеннями поточної редакції проекту ДБН В2.3-5:20ХХ "Споруди транспорту. Вулиці і дороги населених пунктів" до другої редакції проекту ДБН “Планування і забудова територій” були внесені зміни. Пропонуємо вашій увазі доопрацьовану другу редакцію проекту ДБН станом на 9 грудня 2016 року.

Текст другої редакції ДБН “Планування і забудова територій”


Нарада з питань створення муніципальної аналітичної геоінформаційної системи містобудівного кадастру міста Біла Церква

2 грудня 2016 року у приміщенні Білоцерківської міської ради під головуванням заступника міського голови В.Р.Хмурича відбулася нарада, присвячена питанню створення муніципальної аналітичної геоінформаційної системи містобудівного кадастру міста Біла Церква. На нараді із доповіддю “Містобудівний кадастр – інформаційна основа оновлення містобудівної документації в Україні” виступив заступник директора  ДП “ДІПРОМІСТО”  з наукової роботи, керівник Центру ГІС Ю.М.Палеха. У нараді взяли участь депутати міської ради, керівники управлінь та відділів міської ради, провідні фахівці у сфері впровадження ГІС-технологій.


Головна    Новини    Профіль діяльності    Технічний комітет 314    Контакти

Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать ДП "ДІПРОМІСТО"