Міжнародний науково-практичний семінар “Інтеграція екологічних вимог в систему територіального планування України”

29 листопада у приміщенні Великого конференц-залу Національної академії наук України відбувся Міжнародний науково-практичний семінар “Інтеграція екологічних вимог в систему територіального планування України”, організований Інститутом географії НАН України, ДП “ДІПРОМІСТО”, а також Берлінським технологічним університетом із залученням представників Президії НАН України, Мінрегіону України, Мінприроди України, представників обласних, районних та міських державних адміністрацій, громадських організацій, вищих навчальних закладів, наукових та проектних установ.

У роботі семінару від ДП “ДІПРОМІСТО” взяли участь директор інституту І.І.Шпилевський, заст. директора з наукової роботи, керівник Центру ГІС, д.г.н. Ю.М.Палеха, головний архітектор проектів, к.т.н. Г.В.Айлікова, вчений секретар інституту, к.г.н. О.О.Сивак та старший науковий співробітник, к.г.н. І.В.Соломаха.

 Програма науково-практичного семінару 


Проект “Громадсько-меморіальний простір “Лист до героя” здобув ІІ премію

Завершився Всеукраїнський відкритий архітектурно-художній конкурс на визначення кращого концептуального проекту відкритого громадського простору “Територія Майдану” у м. Полтава. Авторським колективом ДП “ДІПРОМІСТО” був розроблений проект “Громадсько-меморіальний простір “Лист до героя” та направлений для участі в конкурсі. 

Вітаємо авторський колектив у складі Губенко Тетяни Вікторівни (архітектор, керівник колективу), Купрієнко Дарії В’ячеславівни (архітектор, автор ідеї), Бучка Володимира Сергійовича (архітектор), Побединської Анастасії Миколаївни (архітектор), Чернєй Тетяни Сергіївни (архітектор) з перемогою та присудженням ІІ премії.


Доопрацьовано другу редакцію проекту ДБН “Планування і забудова територій”

На замовлення Мінрегіону України ДП "ДІПРОМІСТО" у співробітництві з іншими науково-дослідними і проектними організаціями ведеться робота над розробленням проекту ДБН “Планування і забудова територій”. 

Пропонуємо вашій увазі другу редакцію проекту ДБН, доопрацьовану з урахуванням зауважень підрозділів Мінірегіону України.

Текст другої редакції ДБН “Планування і забудова територій”


Робоча зустріч щодо удосконалення законодавчого підґрунтя сфери планування територій в Україні

17 жовтня в ДП “ДІПРОМІСТО” пройшла робоча зустріч фахівців інституту з представниками Робочої групи з напрацювання змін до законодавства у сфері містобудування в рамках проекту “Інтегрований розвиток міст в Україні” Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ. В рамках зустрічі були обговорені перспективи реформування існуючої законодавчої та нормативної бази в галузі планування територій та населених пунктів з метою її подальшої адаптації до актуальних потреб суспільства і найкращих міжнародних практик.


Подяка за комплекс містобудівної документації міста Васильків

Відділ містобудування та архітектури Виконавчого комітету Васильківської міської ради висловив подяку авторському колективу ДП “ДІПРОМІСТО” за високий професіоналізм у розробленні комплексу містобудівної документації: Генерального плану міста Васильків, Плану зонування території міста та Детального плану території центральної частини міста.


Участь у конференції "Геоінформаційні технології у територіальному управлінні"

Представники ДП “ДІПРОМІСТО” взяли участь у роботі ІІІ міжнародної науково-практичної конференції “Геоінформаційні технології у територіальному управлінні”, яка пройшла 15-16 вересня у місті Одеса. Організаторами конференції виступили ТОВ “ECOMM Co”, “Есрай Україна”, ОРІДУ НАДУ при Президентові України та НВП “Високі технології”.
У своїх доповідях та дискусіях учасники конференції піднали та обговорили сучасні методологічні та прикладні проблеми застосування ГІС для оцінки стану та потенціалу території, управління її розвитком.
Фахівці ТОВ “ЕСОММ Со” ознайомили учасників конференції з новітніми напрацюваннями компанії ESRI та власними доробками.
У своїй доповіді представники ДП “ДІПРОМІСТО” обґрунтували значення просторового планування, як інтегруючої діяльності, яка забезпечує узгодження розвитку окремих галузей на території, та роль геоінформаційних систем для підтримки стратегічного планування просторового розвитку. Також у співробітництві з одеськими колегами було представлено досвід візуалізації ринкових показників вартості нерухомості для формування містобудівної цінності території при розробленні нормативної грошової оцінки земель міста Одеса.


Розроблено другу редакцію проекту ДБН “Планування і забудова територій”

На замовлення Мінрегіону України ДП "ДІПРОМІСТО" у співробітництві з іншими науково-дослідними і проектними організаціями завершено розроблення другої редакції проекту ДБН “Планування і забудова територій”.

Текст другої редакції ДБН “Планування і забудова територій”


День будівельника Україіни 2016

Колектив ДП УДНДІПМ "Діпромісто" імені Ю.М.Білоконя щиро вітає усіх будівельників з професійним святом!!!!

Ваша практична діяльність - реальний внесок в оновлення міст, селищ і сіл нашої незалежної України. Навіть за складних економічних умов Ви шукаєте і знаходите шляхи поліпшення своєї діяльності, зростання авторитету будівельників.
На наших очах завдяки Вашій працелюбності і наполегливості стають невпізнаними наші міста, проспекти і вулиці.

Від усієї душі бажаємо Вам і Вашим сім'ям миру, добра, злагоди а в творчому сенсі - професійної майстерності та творчої наснаги, щедрих замовлень і належної оцінки вашої праці!!

З повагою,
колектив ДП УДНДІПМ "Діпромісто"
імені Ю.М.Білоконя

 


Святкування Дня архітектури України

З нагоди Дня архітектури України 4 липня 2016 року в стінах Інституту "ДІПРОМІСТО" було проведено урочисте засідання спільноти фахівців галузі архітектури та містобудування за участі Віце-прем’єр-міністра – Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадія Зубка, представників Верховної Ради України, Мінрегіону, Національної спілки архітекторів, провідних проектних інститутів, вищих навчальних закладів та широкого кола представників архітектурної спільноти.
Присутнім було зачитано привітання з нагоди Дня архітектури України Президента України, Голови Верховної Ради України та Прем’єр-Міністра України. 


Конференція з нагоди 20-річчя компанії ECOMM

24-25 травня 2016 року у м.Києві пройшла конференція "ГІС ESRI в Україні", присвячена новим тенденціям у ГІС-індустрії, а також урочистій події 20-річчя компанії ЕСОММ – офіційного представника компанії ESRI в Україні. Співробітництво ДП УДНДІПМ “Діпромісто” імені Ю.М.Білоконя з компанією ЕСОММ розпочалося з часу її заснування. За 20 років плідної співпраці було розроблено низку визначних проектів, закладено методологічні основи застосування ГІС-технологій у сфері просторового планування, управління розвитком територій. Колектив Діпромісто щиро вітає колег компанії ECOMM з ювілеєм та зичить подальших творчих успіхів і плідного розвитку.


Головна    Новини    Профіль діяльності    Юридична допомога    Технічний комітет 314    Контакти

Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать ДП "ДІПРОМІСТО"