Українсько-польське співробітництво

Співробітники інституту взяли участь у засіданні Української частини українсько-польської Міжурядової координаційної ради з питань міжрегіонального співробітництва. У ході засідання були обговорені ключові напрями співробітництва, зокрема, стосовно розроблення спільних проектів з просторового планування, а також розвитку прикордонної та транспортної інфраструктури, збереження навколишнього природного середовища. Протягом березня намічено проведення зустрічі учасників Транскордонної комісії з просторового планування у місті Варшава.


Семінар щодо методології нормативної грошової оцінки

15 лютого 2017 року заступник директора з наукової роботи ДП “ДІПРОМІСТО” Юрій Миколайович Палеха та науковий співробітник, провідний інженер-землевпорядник Оксана Миколаївна Патиченко взяли участь у семінарі, присвяченому застосуванню оновленої методики нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення, яку у кінці 2016 року схвалив уряд, та новому порядку нормативної грошової оцінки земель населених пунктів. Захід було проведено на факультеті землевпорядкування Національного університету біоресурсів і природокористування України за участі ректора НУБіП України Ніколаєнка Станіслава Миколайовича та за підтримки Асоціації “Земельна спілка України” та ГО “Асоціація фахівців землеустрою України”.


Напрацювання змін до законодавства у сфері містобудування

7 лютого 2017 року керівник відділу нормативного та методичного забезпечення містобудівного проектування ДП “ДІПРОМІСТО” Анатолій Олександрович Економов взяв участь у п’ятому засіданні робочої групи з напрацювання змін до законодавства.

у сфері містобудування, що виконується в рамках реалізації проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні» GIZ. У ході засідання були обговорені питання першочергових кроків з удосконалення українського законодавства, що регулює галузь містобудування, врахування німецького досвіду у цій сфері, підготовки звіту “Біла книга” з відповідного питання.


Колектив ДІПРОМІСТО вітає усіх з Новим 2017 Роком!

Нехай новий рік принесе добробут у ваші родини і цікаві проекти у ваші колективи, сприятиме творчому натхненню і розкриватиме нові обрії для ваших звершень. Нехай ваші душі будуть сповнені гармонії, а серця – любові. 

Миру і злагоди всім нам!


Подяка від Одеської міської ради

Колективу ДП “Діпромісто” департаментом комунальної власності Одеської міської ради висловлено подяку за високу професійну майстерність, якісне та своєчасне виконання нормативної грошової оцінки земель міста Одеса.


Додатково доопрацьовано другу редакцію проекту ДБН “Планування і забудова територій”

На замовлення Мінрегіону України ДП "ДІПРОМІСТО" у співробітництві з іншими науково-дослідними і проектними організаціями ведеться робота над розробленням проекту ДБН “Планування і забудова територій”. 

З метою узгодженя зазначеного проекту з положеннями поточної редакції проекту ДБН В2.3-5:20ХХ "Споруди транспорту. Вулиці і дороги населених пунктів" до другої редакції проекту ДБН “Планування і забудова територій” були внесені зміни. Пропонуємо вашій увазі доопрацьовану другу редакцію проекту ДБН станом на 9 грудня 2016 року.

Текст другої редакції ДБН “Планування і забудова територій”


Нарада з питань створення муніципальної аналітичної геоінформаційної системи містобудівного кадастру міста Біла Церква

2 грудня 2016 року у приміщенні Білоцерківської міської ради під головуванням заступника міського голови В.Р.Хмурича відбулася нарада, присвячена питанню створення муніципальної аналітичної геоінформаційної системи містобудівного кадастру міста Біла Церква. На нараді із доповіддю “Містобудівний кадастр – інформаційна основа оновлення містобудівної документації в Україні” виступив заступник директора  ДП “ДІПРОМІСТО”  з наукової роботи, керівник Центру ГІС Ю.М.Палеха. У нараді взяли участь депутати міської ради, керівники управлінь та відділів міської ради, провідні фахівці у сфері впровадження ГІС-технологій.


Обговорення рекомендацій щодо можливих напрямків внесення змін до генерального плану міста Полтава

30 листопада та 1 грудня 2016 року у приміщенні конференц-залу “Галерея” м. Полтава відбувся семінар “Обговорення рекомендацій щодо можливих напрямків внесення змін до генерального плану міста Полтава”, організований Агенцією співпраці з Німеччиною (GIZ) із залученням представників управлінь і служб міської ради, наукових і громадських організацій. У роботі семінару прийняли участь заступник директора  ДП “ДІПРОМІСТО”  з наукової роботи, керівник Центру ГІС Ю.М.Палеха та начальник відділу нормативно-методичного забезпечення розроблення містобудівної документації А.О.Економов. Протягом семінару був презентований існуючий діючий генеральний план міста, розроблений фахівцями ДП “ДІПРОМІСТО”, концепція нового генерального плану та заплановані коригування до нього. Упродовж жвавого обговорення присутні ознайомилися із досвідом розроблення містобудівної документації у Федеративній Республіці Німеччина, викладеним провідним експертом GIZ Матіасом Енгером.


Міжнародний науково-практичний семінар “Інтеграція екологічних вимог в систему територіального планування України”

29 листопада у приміщенні Великого конференц-залу Національної академії наук України відбувся Міжнародний науково-практичний семінар “Інтеграція екологічних вимог в систему територіального планування України”, організований Інститутом географії НАН України, ДП “ДІПРОМІСТО”, а також Берлінським технологічним університетом із залученням представників Президії НАН України, Мінрегіону України, Мінприроди України, представників обласних, районних та міських державних адміністрацій, громадських організацій, вищих навчальних закладів, наукових та проектних установ.

У роботі семінару від ДП “ДІПРОМІСТО” взяли участь директор інституту І.І.Шпилевський, заст. директора з наукової роботи, керівник Центру ГІС, д.г.н. Ю.М.Палеха, головний архітектор проектів, к.т.н. Г.В.Айлікова, вчений секретар інституту, к.г.н. О.О.Сивак та старший науковий співробітник, к.г.н. І.В.Соломаха.

 Програма науково-практичного семінару 


Проект “Громадсько-меморіальний простір “Лист до героя” здобув ІІ премію

Завершився Всеукраїнський відкритий архітектурно-художній конкурс на визначення кращого концептуального проекту відкритого громадського простору “Територія Майдану” у м. Полтава. Авторським колективом ДП “ДІПРОМІСТО” був розроблений проект “Громадсько-меморіальний простір “Лист до героя” та направлений для участі в конкурсі. 

Вітаємо авторський колектив у складі Губенко Тетяни Вікторівни (архітектор, керівник колективу), Купрієнко Дарії В’ячеславівни (архітектор, автор ідеї), Бучка Володимира Сергійовича (архітектор), Побединської Анастасії Миколаївни (архітектор), Чернєй Тетяни Сергіївни (архітектор) з перемогою та присудженням ІІ премії.


Головна    Новини    Профіль діяльності    Технічний комітет 314    Контакти

Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать ДП "ДІПРОМІСТО"