Участь у з’їзді Українського географічного товариства

З 17 по 21 травня 2016 року у м.Вінниці проведено ХІІ з’їзд Українського географічного товариства. Основними темами роботи з’їзду були методологічні проблеми географічної науки, роль географії у вирішенні проблем регіонального розвитку, сучасні методи та технології географічних досліджень, інноваційні точки росту географії, географічна освіта в Україні: проблеми та перспективи. З доповіддю на пленарному засіданні на тему “Розвиток планувального каркасу України як основи її інтеграції у Європейський простір” виступив заступник директора ДП УДНДІПМ “Діпромісто” імені Ю.М.Білоконя, доктор географічних наук, професор Юрій Миколайович Палеха. На секційному засіданні з доповіддю “Географічні аспекти землеоціночної структуризації в нормативній грошовій оцінці земель населених пунктів: нове бачення” виступила науковий співробітник інституту Оксана Миколаївна Патиченко.


Представлення прототипу геопорталу просторових даних державного рівня

29 квітня 2016 року відбулося розширене засідання Архітектурно-містобудівної ради Мінрегіону України на тему: "Інтеграція містобудівного законодавства в Європейський простір" під головуванням Віце-прем’єр-міністра України – Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, за участі представників Федеративної Республіки Німеччина та Республіки Польща.
Увазі присутніх заступником директора ДП УДНДІПМ “Діпромісто” імені Ю.М.Білоконя Ю.М.Палехою було представлено прототип геопорталу просторових даних державного рівня, розгорнутий на платформі ArcGIS Online. Геопортал надає можливості зберігання та розподіленого використання геопросторових даних державного значення фахівцями у сфері планування та управління розвитком території держави, її регіонів та населених пунктів для суміжних видів робіт або прийняття управлінських рішень, а також представлення просторових даних для ознайомлення широкого кола зацікавлених сторін.


Детальний план території Приморського парку в частині розміщення яхтинно-туристичного комплексу в м. Южний

19 квітня  2016 року відбулось засідання Вченої (науково-технічної) ради Українського державного науково-дослідного інституту проектування міст “Діпромісто” імені Ю.М.Білоконя з розгляду ескізних пропозицій проекту “Внесення змін до детального плану території Приморського парку та громадського центру в м.Южне, Одеської області в частині розміщення яхтенно-туристичного комплексу”.


Навчальний семінар стосовно нової версії стандарту ISO 9001:2015

12-13 квітня відбувся навчальний семінар для фахівців ДП УДНДІПМ «Діпромісто» імені Ю.М.Білоконя на тему “Перехід системи менеджменту якості на нову версію стандарту ISO 9001:2015”. Учасники отримали сертифікат органу TMS щодо успішного проходження курсу навчання “Внутрішній аудит системи менеджменту відповідно до вимог і положень міжнародних стандартів ISO 9001:2015 та ISO 19011:2011”.


Затверджено Схему планування території Миргородського району

22 березня 2016 року на сесії Миргородської районної ради була затверджена “Схема планування території Миргородського району Полтавської області”. Була відзначена висока якість виконаного проекту та професійний рівень фахівців інституту. 


Міжвідомчою координаційною комісією з питань регіонального розвитку розглянуто концепцію оновлення Генеральної схеми планування

1 березня 2016 року відбулося перше засідання Міжвідомчої координаційної комісії з питань регіонального розвитку під головуванням Віце-прем’єр-міністра України – Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадія Зубка.

Увазі членів Комісії директором ДП УДНДІПМ “Діпромісто” імені Ю.М.Білоконя Іваном Івановичем Шпилевським було представлено концепцію формування нової Генеральної схеми планування території України як інтерактивної моделюючої системи управління державою, що визначатиме стратегію просторового розвитку України.


Перша редакція проекту ДСТУ “Настанова щодо визначення вартості проектування містобудівної документації”

На замовлення Мінрегіону України ДП УДНДІПМ “Діпромісто” імені Ю.М.Білоконя завершено розроблення першої редакції проекту ДСТУ “Настанова щодо визначення вартості проектування містобудівної документації”. Наявні пропозиції та зауваження стосовно проекту ДСТУ просимо надсилати на електронну адресу palekha@dipromisto.gov.ua у термін до 31 березня 2016 року для врахування у подальшому завершенні і підготовці до затвердження.

Текст першої редакції ДСТУ “Планування і забудова територій”


Вічна пам'ять!

21 лютого 2016 року на 70-му році обірвалося життя Грицишиної Людмили Георгіївни – щирої та добросердечної жінки, високопрофесійного фахівця, юриста за фахом та поборника справедливості за духом.
Народилась 14 липня 1946 року в с. Макаринці Вінницької області в сім’ї робітників. Після закінчення середньої школи поїхала за власним бажанням на цілинні землі Казахстану, де рік працювала на цукрокомбінаті. Протягом 1966 – 1971 років навчалась на юридичному факультеті Київського національного університету імені Т.Г.Шевченка. З 1971 року як молодий спеціаліст 3 роки працювала слідчим Московського РОВД м. Києва. В 1974 році була прийнята до Київської міської колегії адвокатів з направленням у районну юридичну консультацію, де працювала до 2011 року. З 2002 року за сумісництвом, а з 2011 року  на постійній основі працювала в інституті Діпромісто,  останні роки – на посаді начальника юридичного відділу.
Людмила Георгіївна пройшла життєвим шляхом з гідністю, ствердилась як професійний юрист, виховавши двох синів, допомагаючи у вихованні онуків. Останні 14 років своєї професійної діяльності присвятила інституту Діпромісто, уважно та вдумливо забезпечуючи вирішення широкого кола правових питань, підтримуючи професійними та життєвими порадами колег.
Колектив інституту Діпромісто з глибоким сумом переживає цю втрату та висловлює співчуття родині і близьким Людмили Георгіївни. Світла та вічна пам'ять!


Співробітництво з німецькими фахівцями

16-17 лютого співробітники інституту взяли участь у робочій зустрічі, яка була проведена в рамках співробітництва Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України з Федеральним товариством управління землями Німеччини (BVVG). На зустрічі були розглянуті питання формування містобудівного кадастру та його узгодження з загальною інформаційною системою держави, забезпечення безбар’єрного середовища, особливості містобудівних норм та ефективного впорядкування міського середовища.


Вручення дипломів дистанційного курсу SDI-03 “Просторові кадастрові інформаційні системи”

14 січня 2016 року на географічному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка співробітники Інституту "Діпромісто", які проходили навчання за дистанційним курсом SDI-03 "Просторові кадастрові інформаційні системи", одержали дипломи зразка Ванкуверського острівного університету та НТУУ "КПІ" про успішне його завершення.
Зазначений курс є одним із 6 дистанційних курсів, підготовлених на основі дистанційних курсів Ванкуверського острівного університету в рамках канадсько-українського освітнього проекту "Формування основ для інфраструктури просторових даних: розвиток потенціалу в українських органах влади задля підтримки сталого економічного зростання". Він розрахований на спеціалістів, що працюють у галузях, пов'язаних із застосуванням геоданих. Основною метою даного освітнього проекту є підготовка фахівців, які б в майбутньому могли професійно створювати, підтримувати та наповнювати національну інфраструктуру просторових даних України.


Головна    Новини    Профіль діяльності    Юридична допомога    Технічний комітет 314    Контакти

Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать ДП "ДІПРОМІСТО"