Доопрацьовано другу редакцію проекту ДБН “Планування і забудова територій”

На замовлення Мінрегіону України ДП "ДІПРОМІСТО" у співробітництві з іншими науково-дослідними і проектними організаціями ведеться робота над розробленням проекту ДБН “Планування і забудова територій”. 

Пропонуємо вашій увазі другу редакцію проекту ДБН, доопрацьовану з урахуванням зауважень підрозділів Мінірегіону України.

Текст другої редакції ДБН “Планування і забудова територій”


Робоча зустріч щодо удосконалення законодавчого підґрунтя сфери планування територій в Україні

17 жовтня в ДП “ДІПРОМІСТО” пройшла робоча зустріч фахівців інституту з представниками Робочої групи з напрацювання змін до законодавства у сфері містобудування в рамках проекту “Інтегрований розвиток міст в Україні” Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ. В рамках зустрічі були обговорені перспективи реформування існуючої законодавчої та нормативної бази в галузі планування територій та населених пунктів з метою її подальшої адаптації до актуальних потреб суспільства і найкращих міжнародних практик.


Подяка за комплекс містобудівної документації міста Васильків

Відділ містобудування та архітектури Виконавчого комітету Васильківської міської ради висловив подяку авторському колективу ДП “ДІПРОМІСТО” за високий професіоналізм у розробленні комплексу містобудівної документації: Генерального плану міста Васильків, Плану зонування території міста та Детального плану території центральної частини міста.


Участь у конференції "Геоінформаційні технології у територіальному управлінні"

Представники ДП “ДІПРОМІСТО” взяли участь у роботі ІІІ міжнародної науково-практичної конференції “Геоінформаційні технології у територіальному управлінні”, яка пройшла 15-16 вересня у місті Одеса. Організаторами конференції виступили ТОВ “ECOMM Co”, “Есрай Україна”, ОРІДУ НАДУ при Президентові України та НВП “Високі технології”.
У своїх доповідях та дискусіях учасники конференції піднали та обговорили сучасні методологічні та прикладні проблеми застосування ГІС для оцінки стану та потенціалу території, управління її розвитком.
Фахівці ТОВ “ЕСОММ Со” ознайомили учасників конференції з новітніми напрацюваннями компанії ESRI та власними доробками.
У своїй доповіді представники ДП “ДІПРОМІСТО” обґрунтували значення просторового планування, як інтегруючої діяльності, яка забезпечує узгодження розвитку окремих галузей на території, та роль геоінформаційних систем для підтримки стратегічного планування просторового розвитку. Також у співробітництві з одеськими колегами було представлено досвід візуалізації ринкових показників вартості нерухомості для формування містобудівної цінності території при розробленні нормативної грошової оцінки земель міста Одеса.


Розроблено другу редакцію проекту ДБН “Планування і забудова територій”

На замовлення Мінрегіону України ДП "ДІПРОМІСТО" у співробітництві з іншими науково-дослідними і проектними організаціями завершено розроблення другої редакції проекту ДБН “Планування і забудова територій”.

Текст другої редакції ДБН “Планування і забудова територій”


День будівельника Україіни 2016

Колектив ДП УДНДІПМ "Діпромісто" імені Ю.М.Білоконя щиро вітає усіх будівельників з професійним святом!!!!

Ваша практична діяльність - реальний внесок в оновлення міст, селищ і сіл нашої незалежної України. Навіть за складних економічних умов Ви шукаєте і знаходите шляхи поліпшення своєї діяльності, зростання авторитету будівельників.
На наших очах завдяки Вашій працелюбності і наполегливості стають невпізнаними наші міста, проспекти і вулиці.

Від усієї душі бажаємо Вам і Вашим сім'ям миру, добра, злагоди а в творчому сенсі - професійної майстерності та творчої наснаги, щедрих замовлень і належної оцінки вашої праці!!

З повагою,
колектив ДП УДНДІПМ "Діпромісто"
імені Ю.М.Білоконя

 


Святкування Дня архітектури України

З нагоди Дня архітектури України 4 липня 2016 року в стінах Інституту "ДІПРОМІСТО" було проведено урочисте засідання спільноти фахівців галузі архітектури та містобудування за участі Віце-прем’єр-міністра – Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадія Зубка, представників Верховної Ради України, Мінрегіону, Національної спілки архітекторів, провідних проектних інститутів, вищих навчальних закладів та широкого кола представників архітектурної спільноти.
Присутнім було зачитано привітання з нагоди Дня архітектури України Президента України, Голови Верховної Ради України та Прем’єр-Міністра України. 


Конференція з нагоди 20-річчя компанії ECOMM

24-25 травня 2016 року у м.Києві пройшла конференція "ГІС ESRI в Україні", присвячена новим тенденціям у ГІС-індустрії, а також урочистій події 20-річчя компанії ЕСОММ – офіційного представника компанії ESRI в Україні. Співробітництво ДП УДНДІПМ “Діпромісто” імені Ю.М.Білоконя з компанією ЕСОММ розпочалося з часу її заснування. За 20 років плідної співпраці було розроблено низку визначних проектів, закладено методологічні основи застосування ГІС-технологій у сфері просторового планування, управління розвитком територій. Колектив Діпромісто щиро вітає колег компанії ECOMM з ювілеєм та зичить подальших творчих успіхів і плідного розвитку.


Участь у з’їзді Українського географічного товариства

З 17 по 21 травня 2016 року у м.Вінниці проведено ХІІ з’їзд Українського географічного товариства. Основними темами роботи з’їзду були методологічні проблеми географічної науки, роль географії у вирішенні проблем регіонального розвитку, сучасні методи та технології географічних досліджень, інноваційні точки росту географії, географічна освіта в Україні: проблеми та перспективи. З доповіддю на пленарному засіданні на тему “Розвиток планувального каркасу України як основи її інтеграції у Європейський простір” виступив заступник директора ДП УДНДІПМ “Діпромісто” імені Ю.М.Білоконя, доктор географічних наук, професор Юрій Миколайович Палеха. На секційному засіданні з доповіддю “Географічні аспекти землеоціночної структуризації в нормативній грошовій оцінці земель населених пунктів: нове бачення” виступила науковий співробітник інституту Оксана Миколаївна Патиченко.


Представлення прототипу геопорталу просторових даних державного рівня

29 квітня 2016 року відбулося розширене засідання Архітектурно-містобудівної ради Мінрегіону України на тему: "Інтеграція містобудівного законодавства в Європейський простір" під головуванням Віце-прем’єр-міністра України – Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, за участі представників Федеративної Республіки Німеччина та Республіки Польща.
Увазі присутніх заступником директора ДП УДНДІПМ “Діпромісто” імені Ю.М.Білоконя Ю.М.Палехою було представлено прототип геопорталу просторових даних державного рівня, розгорнутий на платформі ArcGIS Online. Геопортал надає можливості зберігання та розподіленого використання геопросторових даних державного значення фахівцями у сфері планування та управління розвитком території держави, її регіонів та населених пунктів для суміжних видів робіт або прийняття управлінських рішень, а також представлення просторових даних для ознайомлення широкого кола зацікавлених сторін.


Головна    Новини    Профіль діяльності    Технічний комітет 314    Контакти

Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать ДП "ДІПРОМІСТО"