Додатково доопрацьовано другу редакцію проекту ДБН “Планування і забудова територій”

На замовлення Мінрегіону України ДП "ДІПРОМІСТО" у співробітництві з іншими науково-дослідними і проектними організаціями ведеться робота над розробленням проекту ДБН “Планування і забудова територій”. 

З метою узгодженя зазначеного проекту з положеннями поточної редакції проекту ДБН В2.3-5:20ХХ "Споруди транспорту. Вулиці і дороги населених пунктів" до другої редакції проекту ДБН “Планування і забудова територій” були внесені зміни. Пропонуємо вашій увазі доопрацьовану другу редакцію проекту ДБН станом на 9 грудня 2016 року.

Текст другої редакції ДБН “Планування і забудова територій”


Нарада з питань створення муніципальної аналітичної геоінформаційної системи містобудівного кадастру міста Біла Церква

2 грудня 2016 року у приміщенні Білоцерківської міської ради під головуванням заступника міського голови В.Р.Хмурича відбулася нарада, присвячена питанню створення муніципальної аналітичної геоінформаційної системи містобудівного кадастру міста Біла Церква. На нараді із доповіддю “Містобудівний кадастр – інформаційна основа оновлення містобудівної документації в Україні” виступив заступник директора  ДП “ДІПРОМІСТО”  з наукової роботи, керівник Центру ГІС Ю.М.Палеха. У нараді взяли участь депутати міської ради, керівники управлінь та відділів міської ради, провідні фахівці у сфері впровадження ГІС-технологій.


Обговорення рекомендацій щодо можливих напрямків внесення змін до генерального плану міста Полтава

30 листопада та 1 грудня 2016 року у приміщенні конференц-залу “Галерея” м. Полтава відбувся семінар “Обговорення рекомендацій щодо можливих напрямків внесення змін до генерального плану міста Полтава”, організований Агенцією співпраці з Німеччиною (GIZ) із залученням представників управлінь і служб міської ради, наукових і громадських організацій. У роботі семінару прийняли участь заступник директора  ДП “ДІПРОМІСТО”  з наукової роботи, керівник Центру ГІС Ю.М.Палеха та начальник відділу нормативно-методичного забезпечення розроблення містобудівної документації А.О.Економов. Протягом семінару був презентований існуючий діючий генеральний план міста, розроблений фахівцями ДП “ДІПРОМІСТО”, концепція нового генерального плану та заплановані коригування до нього. Упродовж жвавого обговорення присутні ознайомилися із досвідом розроблення містобудівної документації у Федеративній Республіці Німеччина, викладеним провідним експертом GIZ Матіасом Енгером.


Міжнародний науково-практичний семінар “Інтеграція екологічних вимог в систему територіального планування України”

29 листопада у приміщенні Великого конференц-залу Національної академії наук України відбувся Міжнародний науково-практичний семінар “Інтеграція екологічних вимог в систему територіального планування України”, організований Інститутом географії НАН України, ДП “ДІПРОМІСТО”, а також Берлінським технологічним університетом із залученням представників Президії НАН України, Мінрегіону України, Мінприроди України, представників обласних, районних та міських державних адміністрацій, громадських організацій, вищих навчальних закладів, наукових та проектних установ.

У роботі семінару від ДП “ДІПРОМІСТО” взяли участь директор інституту І.І.Шпилевський, заст. директора з наукової роботи, керівник Центру ГІС, д.г.н. Ю.М.Палеха, головний архітектор проектів, к.т.н. Г.В.Айлікова, вчений секретар інституту, к.г.н. О.О.Сивак та старший науковий співробітник, к.г.н. І.В.Соломаха.

 Програма науково-практичного семінару 


Проект “Громадсько-меморіальний простір “Лист до героя” здобув ІІ премію

Завершився Всеукраїнський відкритий архітектурно-художній конкурс на визначення кращого концептуального проекту відкритого громадського простору “Територія Майдану” у м. Полтава. Авторським колективом ДП “ДІПРОМІСТО” був розроблений проект “Громадсько-меморіальний простір “Лист до героя” та направлений для участі в конкурсі. 

Вітаємо авторський колектив у складі Губенко Тетяни Вікторівни (архітектор, керівник колективу), Купрієнко Дарії В’ячеславівни (архітектор, автор ідеї), Бучка Володимира Сергійовича (архітектор), Побединської Анастасії Миколаївни (архітектор), Чернєй Тетяни Сергіївни (архітектор) з перемогою та присудженням ІІ премії.


Доопрацьовано другу редакцію проекту ДБН “Планування і забудова територій”

На замовлення Мінрегіону України ДП "ДІПРОМІСТО" у співробітництві з іншими науково-дослідними і проектними організаціями ведеться робота над розробленням проекту ДБН “Планування і забудова територій”. 

Пропонуємо вашій увазі другу редакцію проекту ДБН, доопрацьовану з урахуванням зауважень підрозділів Мінірегіону України.

Текст другої редакції ДБН “Планування і забудова територій”


Робоча зустріч щодо удосконалення законодавчого підґрунтя сфери планування територій в Україні

17 жовтня в ДП “ДІПРОМІСТО” пройшла робоча зустріч фахівців інституту з представниками Робочої групи з напрацювання змін до законодавства у сфері містобудування в рамках проекту “Інтегрований розвиток міст в Україні” Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ. В рамках зустрічі були обговорені перспективи реформування існуючої законодавчої та нормативної бази в галузі планування територій та населених пунктів з метою її подальшої адаптації до актуальних потреб суспільства і найкращих міжнародних практик.


Подяка за комплекс містобудівної документації міста Васильків

Відділ містобудування та архітектури Виконавчого комітету Васильківської міської ради висловив подяку авторському колективу ДП “ДІПРОМІСТО” за високий професіоналізм у розробленні комплексу містобудівної документації: Генерального плану міста Васильків, Плану зонування території міста та Детального плану території центральної частини міста.


Участь у конференції "Геоінформаційні технології у територіальному управлінні"

Представники ДП “ДІПРОМІСТО” взяли участь у роботі ІІІ міжнародної науково-практичної конференції “Геоінформаційні технології у територіальному управлінні”, яка пройшла 15-16 вересня у місті Одеса. Організаторами конференції виступили ТОВ “ECOMM Co”, “Есрай Україна”, ОРІДУ НАДУ при Президентові України та НВП “Високі технології”.
У своїх доповідях та дискусіях учасники конференції піднали та обговорили сучасні методологічні та прикладні проблеми застосування ГІС для оцінки стану та потенціалу території, управління її розвитком.
Фахівці ТОВ “ЕСОММ Со” ознайомили учасників конференції з новітніми напрацюваннями компанії ESRI та власними доробками.
У своїй доповіді представники ДП “ДІПРОМІСТО” обґрунтували значення просторового планування, як інтегруючої діяльності, яка забезпечує узгодження розвитку окремих галузей на території, та роль геоінформаційних систем для підтримки стратегічного планування просторового розвитку. Також у співробітництві з одеськими колегами було представлено досвід візуалізації ринкових показників вартості нерухомості для формування містобудівної цінності території при розробленні нормативної грошової оцінки земель міста Одеса.


Розроблено другу редакцію проекту ДБН “Планування і забудова територій”

На замовлення Мінрегіону України ДП "ДІПРОМІСТО" у співробітництві з іншими науково-дослідними і проектними організаціями завершено розроблення другої редакції проекту ДБН “Планування і забудова територій”.

Текст другої редакції ДБН “Планування і забудова територій”


Головна    Новини    Профіль діяльності    Технічний комітет 314    Контакти

Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать ДП "ДІПРОМІСТО"