Зустріч з учасниками освітнього німецько-українського проекту

В рамках проекту “Громадське суспільство та міське планування у співпраці – німецько-українська рефлексія”, який реалізується за програмою обміну з Німецькою службою з академічних обмінів (DAAD), у конференц-залі ДП УДНДІПМ “Діпромісто” імені Ю.М.Білоконя 21 липня 2015 року відбулася зустріч, у якій прийняли участь представники інституту “Діпромісто”, студенти та викладачі Київського національного університету імені Тараса Шевченка та Лейпцігського університету, а також представники Інституту географії НАН України. З доповіддю на тему “Структура міського планування в Україні та особливості суспільного обговорення містобудівних проектів” виступив заступник директора ДП УДНДІПМ “Діпромісто” імені Ю.М.Білоконя з наукової роботи Ю.М. Палеха. Доповідь викликала жваве обговорення.


Подяка від міста Новодружеськ

Новодружеська міська рада висловила подяку колективу ДП УДНДІПМ “Діпромісто” імені Ю.М.Білоконя за професійне та якісне виконання нормативної грошової оцінки земель м.Новодружеська.


Вітаємо усіх з Днем архітектури України!

Це свято гармонії творчого пориву та раціонального забезпечення суспільних потреб. 

Зичимо усім дружнього і комфортного середовища, а тим, хто працює в царині архітектури, – творчого натхнення! 

Свято започатковане Указом Президента України «Про День архітектури України» від 17 червня 1995 року № 456/95 і відзначається щорічно 1 липня.


Містобудівна рада у Полтавській ОДА стосовно розгляду детальних планів території

30 червня 2015 року у місті Полтава за участі фахівців інституту (АПМ № 3 ГАП Айлікова Г.В.) у приміщенні Полтавської обласної державної адміністрації, відбулася містобудівна рада з розгляду детальних планів, розташованих на території Кременчуцького району Полтавської області за межами населених пунктів: «Розроблення детального плану території Салівської сільської ради (за межами населених пунктів)», «Розроблення детального плану території Пришибської сільської ради (за межами населених пунктів)».

За результатами містобудівної ради рекомендовано передати проекти на затвердження рішенням сесії Кременчуцької районної держадміністрації. 


Удосконалення представництва інституту в Інтернет-просторі

З нагоди 85-річного ювілею Державного підприємства Український державний науково-дослідний інститут проектування міст Діпромісто імені Ю.М.Білоконя та з метою поліпшення відображення інформації щодо діяльності і здобутків інституту на належному сучасному рівні, налагодження більш тісних зв’язків із замовниками робіт та колегами суміжних організацій, а також популяризації галузі територіального планування та архітектурно-будівельної діяльності серед широкого загалу було оновлено офіційний веб-сайт інституту, створено сторінки у соціальних мережах Facebook та Google+. Запрошуємо усіх, хто цікавиться питаннями планування територій і населених пунктів, раціонального використання територій та їх ресурсів, регіонального розвитку, архітектурно-будівельного проектування, долучатися до творчого діалогу на наших сторінках.


Участь у конференції щодо забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб та учасників АТО

25 червня 2015 року спеціалісти інституту прийняли участь у міжнародній науково-практичні конференції «Стратегія розміщення та забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб та учасників АТО. Законодавчі основи та практичні аспекти», співорганізаторами якої виступили: Інститут демографії та соціальних досліджень ім. М.В. Птухи НАН України...


Участь у семінарі зі стратегічної екологічної оцінки

Старший науковий співробітник інституту Олещенко Анастасія взяла участь у семінарі для галузевих органів управління та органів планування України "Стратегічна екологічна оцінка та її переваги", що був проведений 10 червня 2015 року Міністерством екології та природних ресурсів України спільно з Європейською економічною комісією ООН в рамках програми "Екологізація економіки в країнах Східного партнерства" (EaP GREEN) за фінансової підтримки Європейського союзу.
Головною метою семінару було ознайомлення галузевих органів управління та...


Розгляд проекту «Схема планування території Миргородського району Полтавської області» на містобудівній раді

21 травня 2015 року за участі фахівців ДП УДНДІПМ «Діпромісто» імені Ю.М. Білоконя відбулася містобудівна рада в Полтавській обласній державній адміністрації з питання розгляду проекту «Схема планування території Миргородського району Полтавської області», який був виконаний інститутом у архітектурно-планувальній майстерні № 3, головний архітектор проекту Айлікова Ганна Вітольдівна.


Свято вишиванки

Колектив Державного підприємства «Український державний науково-дослідний інститут проектування міст «Діпромісто» імені Ю.М. Білоконя приєднався до святкування сьогодні Дня вишиванки – всеукраїнського свята, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу.

Довідково про свято у Вікіпедії


Вручення дипломів дистанційного курсу SDI-02 “Системи керування базами геоданих для інфраструктури просторових даних”

15 травня 2015 року у Національному технічному університеті України "Київський політехнічний інститут" у зв'язку з завершенням дистанційного курсу SDI-02 "Системи керування базами геоданих для інфраструктури просторових даних" відбулося вручення дипломів. 5 працівників ДП УДНДІПМ "Діпромісто" імені Ю.М. Білоконя, а саме: Марина Зеркаль, Олександра Лихогруд, Анастасія Олещенко, Юлія Сологуб та Ірина Соломаха успішно пройшли даний курс та отримали дипломи зразка...


Головна    Новини    Профіль діяльності    Юридична допомога    Технічний комітет 314    Контакти

Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать ДП "ДІПРОМІСТО"