Розроблено другу редакцію проекту ДБН “Планування і забудова територій”

На замовлення Мінрегіону України ДП "ДІПРОМІСТО" у співробітництві з іншими науково-дослідними і проектними організаціями завершено розроблення другої редакції проекту ДБН “Планування і забудова територій”.

Текст другої редакції ДБН “Планування і забудова територій”


День будівельника Україіни 2016

Колектив ДП УДНДІПМ "Діпромісто" імені Ю.М.Білоконя щиро вітає усіх будівельників з професійним святом!!!!

Ваша практична діяльність - реальний внесок в оновлення міст, селищ і сіл нашої незалежної України. Навіть за складних економічних умов Ви шукаєте і знаходите шляхи поліпшення своєї діяльності, зростання авторитету будівельників.
На наших очах завдяки Вашій працелюбності і наполегливості стають невпізнаними наші міста, проспекти і вулиці.

Від усієї душі бажаємо Вам і Вашим сім'ям миру, добра, злагоди а в творчому сенсі - професійної майстерності та творчої наснаги, щедрих замовлень і належної оцінки вашої праці!!

З повагою,
колектив ДП УДНДІПМ "Діпромісто"
імені Ю.М.Білоконя

 


Святкування Дня архітектури України

З нагоди Дня архітектури України 4 липня 2016 року в стінах Інституту "ДІПРОМІСТО" було проведено урочисте засідання спільноти фахівців галузі архітектури та містобудування за участі Віце-прем’єр-міністра – Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадія Зубка, представників Верховної Ради України, Мінрегіону, Національної спілки архітекторів, провідних проектних інститутів, вищих навчальних закладів та широкого кола представників архітектурної спільноти.
Присутнім було зачитано привітання з нагоди Дня архітектури України Президента України, Голови Верховної Ради України та Прем’єр-Міністра України. 


Конференція з нагоди 20-річчя компанії ECOMM

24-25 травня 2016 року у м.Києві пройшла конференція "ГІС ESRI в Україні", присвячена новим тенденціям у ГІС-індустрії, а також урочистій події 20-річчя компанії ЕСОММ – офіційного представника компанії ESRI в Україні. Співробітництво ДП УДНДІПМ “Діпромісто” імені Ю.М.Білоконя з компанією ЕСОММ розпочалося з часу її заснування. За 20 років плідної співпраці було розроблено низку визначних проектів, закладено методологічні основи застосування ГІС-технологій у сфері просторового планування, управління розвитком територій. Колектив Діпромісто щиро вітає колег компанії ECOMM з ювілеєм та зичить подальших творчих успіхів і плідного розвитку.


Участь у з’їзді Українського географічного товариства

З 17 по 21 травня 2016 року у м.Вінниці проведено ХІІ з’їзд Українського географічного товариства. Основними темами роботи з’їзду були методологічні проблеми географічної науки, роль географії у вирішенні проблем регіонального розвитку, сучасні методи та технології географічних досліджень, інноваційні точки росту географії, географічна освіта в Україні: проблеми та перспективи. З доповіддю на пленарному засіданні на тему “Розвиток планувального каркасу України як основи її інтеграції у Європейський простір” виступив заступник директора ДП УДНДІПМ “Діпромісто” імені Ю.М.Білоконя, доктор географічних наук, професор Юрій Миколайович Палеха. На секційному засіданні з доповіддю “Географічні аспекти землеоціночної структуризації в нормативній грошовій оцінці земель населених пунктів: нове бачення” виступила науковий співробітник інституту Оксана Миколаївна Патиченко.


Представлення прототипу геопорталу просторових даних державного рівня

29 квітня 2016 року відбулося розширене засідання Архітектурно-містобудівної ради Мінрегіону України на тему: "Інтеграція містобудівного законодавства в Європейський простір" під головуванням Віце-прем’єр-міністра України – Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, за участі представників Федеративної Республіки Німеччина та Республіки Польща.
Увазі присутніх заступником директора ДП УДНДІПМ “Діпромісто” імені Ю.М.Білоконя Ю.М.Палехою було представлено прототип геопорталу просторових даних державного рівня, розгорнутий на платформі ArcGIS Online. Геопортал надає можливості зберігання та розподіленого використання геопросторових даних державного значення фахівцями у сфері планування та управління розвитком території держави, її регіонів та населених пунктів для суміжних видів робіт або прийняття управлінських рішень, а також представлення просторових даних для ознайомлення широкого кола зацікавлених сторін.


Детальний план території Приморського парку в частині розміщення яхтинно-туристичного комплексу в м. Южний

19 квітня  2016 року відбулось засідання Вченої (науково-технічної) ради Українського державного науково-дослідного інституту проектування міст “Діпромісто” імені Ю.М.Білоконя з розгляду ескізних пропозицій проекту “Внесення змін до детального плану території Приморського парку та громадського центру в м.Южне, Одеської області в частині розміщення яхтенно-туристичного комплексу”.


Навчальний семінар стосовно нової версії стандарту ISO 9001:2015

12-13 квітня відбувся навчальний семінар для фахівців ДП УДНДІПМ «Діпромісто» імені Ю.М.Білоконя на тему “Перехід системи менеджменту якості на нову версію стандарту ISO 9001:2015”. Учасники отримали сертифікат органу TMS щодо успішного проходження курсу навчання “Внутрішній аудит системи менеджменту відповідно до вимог і положень міжнародних стандартів ISO 9001:2015 та ISO 19011:2011”.


Затверджено Схему планування території Миргородського району

22 березня 2016 року на сесії Миргородської районної ради була затверджена “Схема планування території Миргородського району Полтавської області”. Була відзначена висока якість виконаного проекту та професійний рівень фахівців інституту. 


Міжвідомчою координаційною комісією з питань регіонального розвитку розглянуто концепцію оновлення Генеральної схеми планування

1 березня 2016 року відбулося перше засідання Міжвідомчої координаційної комісії з питань регіонального розвитку під головуванням Віце-прем’єр-міністра України – Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадія Зубка.

Увазі членів Комісії директором ДП УДНДІПМ “Діпромісто” імені Ю.М.Білоконя Іваном Івановичем Шпилевським було представлено концепцію формування нової Генеральної схеми планування території України як інтерактивної моделюючої системи управління державою, що визначатиме стратегію просторового розвитку України.


Головна    Новини    Профіль діяльності    Технічний комітет 314    Контакти

Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать ДП "ДІПРОМІСТО"