Засідання "Круглого столу" щодо обговорення ДБН "Планування і забудова територій"

17 грудня 2015 року у Конфедерації будівельників України відбулося чергове засідання «Круглого столу» з обговорення розділів «Протипожежні вимоги» та "Охорона навколишнього середовища" проекту ДБН «Планування і забудова територій», який розробляється на замовлення Мінрегіону України ДП УДНДІПМ «Діпромісто» імені Ю.М.Білоконя, та іншими науковими та проектними організаціями.
     У засіданні прийняли участь представники Мінрегіону України, фахівці ДП УДНДІПМ "Діпромісто" імені Ю.М.Білоконя, дирекція КБУ, представники Національної спілки архітекторів України, керівництво ТОВ "Укрсервекс", фахівці КНУБА, КО "Інститут генерального плану м.Києва".
 


Засідання "Круглого столу" щодо обговорення ДБН "Планування і забудова територій"

10 грудня 2015 року у Конфедерації будівельників України відбулося засідання «Круглого столу» з обговорення розділу 11 «Транспорт і вулично-дорожня мережа» проекту ДБН «Планування і забудова територій», який розробляється на замовлення Мінрегіону України ДП УДНДІПМ «Діпромісто» імені Ю.М.Білоконя, та іншими науковими та проектними організаціями, на заміну ДБН 360-92 «Містобудування. Планування і забудова міських і сільських поселень»...


Розгляд на НТР Мінрегіону України результатів моніторингу реалізації Генсхеми України за 2014 рік

На засіданні науково-технічної ради Мінрегіону України 10 грудня 2015 року колективом ДП УДНДІПМ “Діпромісто” імені Ю.М.Білоконя було представлено результати виконання НДР “Проведення конструктивно-методологічного аналізу показників територіального розвитку регіонів України та підготовка проекту доповіді Кабінету Міністрів України про стан реалізації Генеральної схеми планування території України за 2014 рік”. З доповіддю виступив заступник директора з наукової роботи інституту Ю.М.Палеха, висвітливши основні висновки, одержані у ході виконання роботи, та концептуальні пропозиції щодо оптимізації управління просторовим розвитком держави.


Засідання "Круглого столу" щодо обговорення ДБН "Планування і забудова територій"

3 грудня 2015 року у Конфедерації будівельників України відбулося засідання «Круглого столу» з обговорення розділу 9 «Ландшафтно-рекреаційні території» та 10 «Території історико-культурного призначення» проекту ДБН «Планування і забудова територій», який розробляється на замовлення Мінрегіону України ДП УДНДІПМ «Діпромісто» імені Ю.М.Білоконя, та іншими науковими та проектними організаціями, на заміну ДБН 360-92 «Містобудування. Планування і забудова міських і сільських поселень», ДБН Б.2.4-1-94 «Планування і забудова сільських поселень», ДБН Б.2.4-3-95 «Генеральні плани сільськогосподарських підприємств», ДБН Б.2.4-4-97 «Планування та забудова малих сільськогосподарських підприємств та селянських (фермерських) господарств», ДБН Б.1-2-95 «Склад, зміст, порядок розроблення, погодження і затвердження комплексних схем транспорту для міст України», СНиП ІІ-89-80 «Генеральные планы промышленных предприятий».
     В обговоренні прийняли участь представники Конфедерації будівельників України,  Мінрегіону України, Спілки архітекторів України, фахівці наукових та проектних організацій.
     Наступне засідання «Круглого столу» заплановано провести 10 грудня 2015 року, щодо обговорення розділу «Транспорт і вулично-дорожня мережа»

Графік обговорення проекту ДБН


Засідання "Круглого столу" щодо обговорення ДБН "Планування і забудова територій"

19 та 26 листопада 2015 року у Конфедерації будівельників України відбулися засідання «Круглого столу» з обговорення розділів проекту ДБН «Планування і забудова територій», який розробляється на замовлення Мінрегіону України ДП УДНДІПМ «Діпромісто» імені Ю.М.Білоконя, та іншими науковими та проектними організаціями, на заміну ДБН 360-92 «Містобудування. Планування і забудова міських і сільських поселень», ДБН Б.2.4-1-94 «Планування і забудова сільських поселень», ДБН Б.2.4-3-95 «Генеральні плани сільськогосподарських підприємств», ДБН Б.2.4-4-97 «Планування та забудова малих сільськогосподарських підприємств та селянських (фермерських) господарств», ДБН Б.1-2-95 «Склад, зміст, порядок розроблення, погодження і затвердження...


Перша редакція проекту ДБН “Планування і забудова територій”

На замовлення Мінрегіону України ДП УДНДІПМ “Діпромісто” імені Ю.М.Білоконя у співробітництві з іншими науково-дослідними і проектними організаціями завершено розроблення першої редакції проекту ДБН “Планування і забудова територій”. Наявні пропозиції та зауваження стосовно проекту ДБН просимо надсилати на електронну адресу ekonomov@dipromisto.gov.ua у термін до 1 грудня 2015 року для врахування у подальшому завершенні і підготовці до затвердження.

Текст першої редакції ДБН “Планування і забудова територій”


Виступ на науково-практичній конференції

30 жовтня 2015 року у стінах Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України відбулася Науково-практична конференція з питань забезпечення децентралізації функцій виконавчої влади та запровадження прозорої системи контролю і нагляду у сфері будівництва під головуванням Віце-прем’єр-міністра України – Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадія Григоровича Зубка.
Директор ДП УДНДІПМ “Діпромісто” імені Ю.М.Білоконя Шпилевський І.І. виступив...


Подяка від Дубенської міської ради

Колективу ДП УДНДІПМ “Діпромісто” імені Ю.М.Білоконя Дубенською міською радою висловлено подяку за високий професійний рівень виконання робіт з розроблення Генерального плану міста Дубно. Роботи виконані під керівництвом головного архітектора проекту Т.В.Губенко.


Затверджено генеральний план та план зонування смт Варва

7 липня та 23 вересня 2015 року відповідно рішеннями 57-ої та 60-ої (позачергової) сесій 6-ого скликання Варвинської селищної ради Чернігівської області було затверджено містобудівну документацію “Генеральний план смт Варва Чернігівської області” та “План зонування території смт Варва”. Обидва проекти містобудівної документації розроблялися колективом ДП УДНДІПМ “Діпромісто” імені Ю.М.Білоконя під керівництвом головного архітектора проектів Т.Р. Несвіт.


З друку вийшов 27-ий випуск збірника наукових праць “Досвід та перспективи розвитку міст України”

Двадцять сьомий випуск збірника присвячений проблемам реконструкції в теорії та практиці містобудування. Зокрема, розглянуті питання становлення та еволюції функціонального зонування міських територій, проблеми їх планувальної та функціональної організації, впровадження інноваційних підходів у сучасну законодавчу базу містобудівної діяльності, типізація населених пунктів за особливостями внутрішньої функціонально-планувальної диференціації території, особливості розвитку промислових, освітніх, оздоровчих, культурних, історичних, ландшафтних, природоохоронних та інших складових у загальній системі міста.

Наразі до друку готуються збірник №28, присвячений 85-річчю інституту “Діпромісто” (орієнтовний час випуску – листопад 2015 р.) та збірник №29, присвячений проблемам регіональних досліджень у містобудуванні (грудень 2015 р.). З умовами подання статей до друку можна ознайомитись на сторінці збірника наукових праць “Досвід та перспективи розвитку міст України”.


Головна    Новини    Профіль діяльності    Юридична допомога    Технічний комітет 314    Контакти

Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать ДП "ДІПРОМІСТО"