Перша редакція проекту ДСТУ “Настанова щодо визначення вартості проектування містобудівної документації”

На замовлення Мінрегіону України ДП УДНДІПМ “Діпромісто” імені Ю.М.Білоконя завершено розроблення першої редакції проекту ДСТУ “Настанова щодо визначення вартості проектування містобудівної документації”. Наявні пропозиції та зауваження стосовно проекту ДСТУ просимо надсилати на електронну адресу palekha@dipromisto.gov.ua у термін до 31 березня 2016 року для врахування у подальшому завершенні і підготовці до затвердження.

Текст першої редакції ДСТУ “Планування і забудова територій”


Вічна пам'ять!

21 лютого 2016 року на 70-му році обірвалося життя Грицишиної Людмили Георгіївни – щирої та добросердечної жінки, високопрофесійного фахівця, юриста за фахом та поборника справедливості за духом.
Народилась 14 липня 1946 року в с. Макаринці Вінницької області в сім’ї робітників. Після закінчення середньої школи поїхала за власним бажанням на цілинні землі Казахстану, де рік працювала на цукрокомбінаті. Протягом 1966 – 1971 років навчалась на юридичному факультеті Київського національного університету імені Т.Г.Шевченка. З 1971 року як молодий спеціаліст 3 роки працювала слідчим Московського РОВД м. Києва. В 1974 році була прийнята до Київської міської колегії адвокатів з направленням у районну юридичну консультацію, де працювала до 2011 року. З 2002 року за сумісництвом, а з 2011 року  на постійній основі працювала в інституті Діпромісто,  останні роки – на посаді начальника юридичного відділу.
Людмила Георгіївна пройшла життєвим шляхом з гідністю, ствердилась як професійний юрист, виховавши двох синів, допомагаючи у вихованні онуків. Останні 14 років своєї професійної діяльності присвятила інституту Діпромісто, уважно та вдумливо забезпечуючи вирішення широкого кола правових питань, підтримуючи професійними та життєвими порадами колег.
Колектив інституту Діпромісто з глибоким сумом переживає цю втрату та висловлює співчуття родині і близьким Людмили Георгіївни. Світла та вічна пам'ять!


Співробітництво з німецькими фахівцями

16-17 лютого співробітники інституту взяли участь у робочій зустрічі, яка була проведена в рамках співробітництва Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України з Федеральним товариством управління землями Німеччини (BVVG). На зустрічі були розглянуті питання формування містобудівного кадастру та його узгодження з загальною інформаційною системою держави, забезпечення безбар’єрного середовища, особливості містобудівних норм та ефективного впорядкування міського середовища.


Вручення дипломів дистанційного курсу SDI-03 “Просторові кадастрові інформаційні системи”

14 січня 2016 року на географічному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка співробітники Інституту "Діпромісто", які проходили навчання за дистанційним курсом SDI-03 "Просторові кадастрові інформаційні системи", одержали дипломи зразка Ванкуверського острівного університету та НТУУ "КПІ" про успішне його завершення.
Зазначений курс є одним із 6 дистанційних курсів, підготовлених на основі дистанційних курсів Ванкуверського острівного університету в рамках канадсько-українського освітнього проекту "Формування основ для інфраструктури просторових даних: розвиток потенціалу в українських органах влади задля підтримки сталого економічного зростання". Він розрахований на спеціалістів, що працюють у галузях, пов'язаних із застосуванням геоданих. Основною метою даного освітнього проекту є підготовка фахівців, які б в майбутньому могли професійно створювати, підтримувати та наповнювати національну інфраструктуру просторових даних України.


Колектив Діпромісто вітає усіх з Новим 2016 Роком!

Нехай новий рік принесе добробут у ваші родини і цікаві проекти у ваші колективи, сприятиме творчому натхненню і розкриватиме нові обрії для ваших звершень. Нехай ваші душі будуть сповнені гармонії, а серця – любові.

Миру і злагоди всім нам!


Заключне засідання "Круглого столу" щодо обговорення ДБН "Планування і забудова територій"

24 грудня 2015 року у Конфедерації будівельників України відбулося заключне засідання «Круглого столу» з обговорення проекту ДБН «Планування і забудова територій», який розробляється на замовлення Мінрегіону України ДП УДНДІПМ «Діпромісто» імені Ю.М.Білоконя, та іншими науковими та проектними організаціями, на заміну ДБН 360-92 «Містобудування. Планування і забудова міських і сільських поселень», ДБН Б.2.4-1-94 «Планування і забудова сільських поселень», ДБН Б.2.4-3-95 «Генеральні плани сільськогосподарських підприємств», ДБН Б.2.4-4-97 «Планування та забудова малих сільськогосподарських підприємств та селянських (фермерських) господарств», ДБН Б.1-2-95 «Склад, зміст, порядок розроблення, погодження і затвердження комплексних схем транспорту для міст України»...


Участь у семінарі щодо порталу відкритих даних Харківської області

В рамках реалізації Державної програми регіонального розвитку 24 грудня 2015 р. у приміщенні Харківської обласної ради під головуванням голови Харківської обласної ради, президента Української асоціації районних та обласних рад С.І.Чернова відбувся семінар “Портал відкритих даних Харківської області для розміщення інформаційних ресурсів об’єднаних громад”. До участі у семінарі були залучені депутати обласної ради, голови міських та районних рад, фахівці облдержадміністрації. На семінарі з доповіддю “Містобудівний кадастр – інформаційна основа планування регіонального розвитку” виступив Ю.М.Палеха – заступник директора з наукової роботи, керівник Центру ГІС ДП УДНДІПМ “Діпромісто” імені Ю.М.Білоконя.


Засідання "Круглого столу" щодо обговорення ДБН "Планування і забудова територій"

17 грудня 2015 року у Конфедерації будівельників України відбулося чергове засідання «Круглого столу» з обговорення розділів «Протипожежні вимоги» та "Охорона навколишнього середовища" проекту ДБН «Планування і забудова територій», який розробляється на замовлення Мінрегіону України ДП УДНДІПМ «Діпромісто» імені Ю.М.Білоконя, та іншими науковими та проектними організаціями.
     У засіданні прийняли участь представники Мінрегіону України, фахівці ДП УДНДІПМ "Діпромісто" імені Ю.М.Білоконя, дирекція КБУ, представники Національної спілки архітекторів України, керівництво ТОВ "Укрсервекс", фахівці КНУБА, КО "Інститут генерального плану м.Києва".
 


Засідання "Круглого столу" щодо обговорення ДБН "Планування і забудова територій"

10 грудня 2015 року у Конфедерації будівельників України відбулося засідання «Круглого столу» з обговорення розділу 11 «Транспорт і вулично-дорожня мережа» проекту ДБН «Планування і забудова територій», який розробляється на замовлення Мінрегіону України ДП УДНДІПМ «Діпромісто» імені Ю.М.Білоконя, та іншими науковими та проектними організаціями, на заміну ДБН 360-92 «Містобудування. Планування і забудова міських і сільських поселень»...


Розгляд на НТР Мінрегіону України результатів моніторингу реалізації Генсхеми України за 2014 рік

На засіданні науково-технічної ради Мінрегіону України 10 грудня 2015 року колективом ДП УДНДІПМ “Діпромісто” імені Ю.М.Білоконя було представлено результати виконання НДР “Проведення конструктивно-методологічного аналізу показників територіального розвитку регіонів України та підготовка проекту доповіді Кабінету Міністрів України про стан реалізації Генеральної схеми планування території України за 2014 рік”. З доповіддю виступив заступник директора з наукової роботи інституту Ю.М.Палеха, висвітливши основні висновки, одержані у ході виконання роботи, та концептуальні пропозиції щодо оптимізації управління просторовим розвитком держави.


Головна    Новини    Профіль діяльності    Технічний комітет 314    Контакти

Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать ДП "ДІПРОМІСТО"