З друку вийшов 27-ий випуск збірника наукових праць “Досвід та перспективи розвитку міст України”

Двадцять сьомий випуск збірника присвячений проблемам реконструкції в теорії та практиці містобудування. Зокрема, розглянуті питання становлення та еволюції функціонального зонування міських територій, проблеми їх планувальної та функціональної організації, впровадження інноваційних підходів у сучасну законодавчу базу містобудівної діяльності, типізація населених пунктів за особливостями внутрішньої функціонально-планувальної диференціації території, особливості розвитку промислових, освітніх, оздоровчих, культурних, історичних, ландшафтних, природоохоронних та інших складових у загальній системі міста.

Наразі до друку готуються збірник №28, присвячений 85-річчю інституту “Діпромісто” (орієнтовний час випуску – листопад 2015 р.) та збірник №29, присвячений проблемам регіональних досліджень у містобудуванні (грудень 2015 р.). З умовами подання статей до друку можна ознайомитись на сторінці збірника наукових праць “Досвід та перспективи розвитку міст України”.


Діпромісто відзначає 85-річний ювілей

12 вересня 2015 року Український державний науково-дослідний інститут проектування міст “Діпромісто” імені Ю.М.Білоконя відзначає 85-річний ювілей свого заснування. Протягом всієї історії своєї діяльності колектив інституту працював над стратегічно важливими для держави завданнями, проводячи нерозривно проектну та науково-методичну діяльність, що дозволяє впроваджувати теоретико-методичні напрацювання одразу на практиці.

Сьогодні колектив інституту, застосовуючи сукупний накопичений за багаторічну історію досвід з урахуванням найсучасніших підходів та парадигм, працює над утвердженням України, розвитком її регіонів та населених пунктів, формуванням сприятливого середовища для громадян і гостей нашої держави.


З Днем Незалежності України!

Колектив ДП УДНДІПМ "Діпромісто" імені Ю.М.Білоконя щиро вітає усіх з 24-ою річницею народження нашої Держави. Цінність незалежності наразі усвідомлюється значно гостріше, ніж будь-коли, і як ніколи її збереження залежить від кожного з нас.

Усім бажаємо злагоди, здоров’я, благополуччя, наснаги та нових звершень на благо єдиної, незалежної, неподільної, квітучої України.


Зустріч з учасниками освітнього німецько-українського проекту

В рамках проекту “Громадське суспільство та міське планування у співпраці – німецько-українська рефлексія”, який реалізується за програмою обміну з Німецькою службою з академічних обмінів (DAAD), у конференц-залі ДП УДНДІПМ “Діпромісто” імені Ю.М.Білоконя 21 липня 2015 року відбулася зустріч, у якій прийняли участь представники інституту “Діпромісто”, студенти та викладачі Київського національного університету імені Тараса Шевченка та Лейпцігського університету, а також представники Інституту географії НАН України. З доповіддю на тему “Структура міського планування в Україні та особливості суспільного обговорення містобудівних проектів” виступив заступник директора ДП УДНДІПМ “Діпромісто” імені Ю.М.Білоконя з наукової роботи Ю.М. Палеха. Доповідь викликала жваве обговорення.


Подяка від міста Новодружеськ

Новодружеська міська рада висловила подяку колективу ДП УДНДІПМ “Діпромісто” імені Ю.М.Білоконя за професійне та якісне виконання нормативної грошової оцінки земель м.Новодружеська.


Вітаємо усіх з Днем архітектури України!

Це свято гармонії творчого пориву та раціонального забезпечення суспільних потреб. 

Зичимо усім дружнього і комфортного середовища, а тим, хто працює в царині архітектури, – творчого натхнення! 

Свято започатковане Указом Президента України «Про День архітектури України» від 17 червня 1995 року № 456/95 і відзначається щорічно 1 липня.


Містобудівна рада у Полтавській ОДА стосовно розгляду детальних планів території

30 червня 2015 року у місті Полтава за участі фахівців інституту (АПМ № 3 ГАП Айлікова Г.В.) у приміщенні Полтавської обласної державної адміністрації, відбулася містобудівна рада з розгляду детальних планів, розташованих на території Кременчуцького району Полтавської області за межами населених пунктів: «Розроблення детального плану території Салівської сільської ради (за межами населених пунктів)», «Розроблення детального плану території Пришибської сільської ради (за межами населених пунктів)».

За результатами містобудівної ради рекомендовано передати проекти на затвердження рішенням сесії Кременчуцької районної держадміністрації. 


Удосконалення представництва інституту в Інтернет-просторі

З нагоди 85-річного ювілею Державного підприємства Український державний науково-дослідний інститут проектування міст Діпромісто імені Ю.М.Білоконя та з метою поліпшення відображення інформації щодо діяльності і здобутків інституту на належному сучасному рівні, налагодження більш тісних зв’язків із замовниками робіт та колегами суміжних організацій, а також популяризації галузі територіального планування та архітектурно-будівельної діяльності серед широкого загалу було оновлено офіційний веб-сайт інституту, створено сторінки у соціальних мережах Facebook та Google+. Запрошуємо усіх, хто цікавиться питаннями планування територій і населених пунктів, раціонального використання територій та їх ресурсів, регіонального розвитку, архітектурно-будівельного проектування, долучатися до творчого діалогу на наших сторінках.


Участь у конференції щодо забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб та учасників АТО

25 червня 2015 року спеціалісти інституту прийняли участь у міжнародній науково-практичні конференції «Стратегія розміщення та забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб та учасників АТО. Законодавчі основи та практичні аспекти», співорганізаторами якої виступили: Інститут демографії та соціальних досліджень ім. М.В. Птухи НАН України...


Участь у семінарі зі стратегічної екологічної оцінки

Старший науковий співробітник інституту Олещенко Анастасія взяла участь у семінарі для галузевих органів управління та органів планування України "Стратегічна екологічна оцінка та її переваги", що був проведений 10 червня 2015 року Міністерством екології та природних ресурсів України спільно з Європейською економічною комісією ООН в рамках програми "Екологізація економіки в країнах Східного партнерства" (EaP GREEN) за фінансової підтримки Європейського союзу.
Головною метою семінару було ознайомлення галузевих органів управління та...


Головна    Новини    Профіль діяльності    Технічний комітет 314    Контакти

Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать ДП "ДІПРОМІСТО"