Вітаємо усіх з Днем архітектури України!

Це свято гармонії творчого пориву та раціонального забезпечення суспільних потреб. 

Зичимо усім дружнього і комфортного середовища, а тим, хто працює в царині архітектури, – творчого натхнення! 

Свято започатковане Указом Президента України «Про День архітектури України» від 17 червня 1995 року № 456/95 і відзначається щорічно 1 липня.


Містобудівна рада у Полтавській ОДА стосовно розгляду детальних планів території

30 червня 2015 року у місті Полтава за участі фахівців інституту (АПМ № 3 ГАП Айлікова Г.В.) у приміщенні Полтавської обласної державної адміністрації, відбулася містобудівна рада з розгляду детальних планів, розташованих на території Кременчуцького району Полтавської області за межами населених пунктів: «Розроблення детального плану території Салівської сільської ради (за межами населених пунктів)», «Розроблення детального плану території Пришибської сільської ради (за межами населених пунктів)».

За результатами містобудівної ради рекомендовано передати проекти на затвердження рішенням сесії Кременчуцької районної держадміністрації. 


Удосконалення представництва інституту в Інтернет-просторі

З нагоди 85-річного ювілею Державного підприємства Український державний науково-дослідний інститут проектування міст Діпромісто імені Ю.М.Білоконя та з метою поліпшення відображення інформації щодо діяльності і здобутків інституту на належному сучасному рівні, налагодження більш тісних зв’язків із замовниками робіт та колегами суміжних організацій, а також популяризації галузі територіального планування та архітектурно-будівельної діяльності серед широкого загалу було оновлено офіційний веб-сайт інституту, створено сторінки у соціальних мережах Facebook та Google+. Запрошуємо усіх, хто цікавиться питаннями планування територій і населених пунктів, раціонального використання територій та їх ресурсів, регіонального розвитку, архітектурно-будівельного проектування, долучатися до творчого діалогу на наших сторінках.


Участь у конференції щодо забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб та учасників АТО

25 червня 2015 року спеціалісти інституту прийняли участь у міжнародній науково-практичні конференції «Стратегія розміщення та забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб та учасників АТО. Законодавчі основи та практичні аспекти», співорганізаторами якої виступили: Інститут демографії та соціальних досліджень ім. М.В. Птухи НАН України...


Участь у семінарі зі стратегічної екологічної оцінки

Старший науковий співробітник інституту Олещенко Анастасія взяла участь у семінарі для галузевих органів управління та органів планування України "Стратегічна екологічна оцінка та її переваги", що був проведений 10 червня 2015 року Міністерством екології та природних ресурсів України спільно з Європейською економічною комісією ООН в рамках програми "Екологізація економіки в країнах Східного партнерства" (EaP GREEN) за фінансової підтримки Європейського союзу.
Головною метою семінару було ознайомлення галузевих органів управління та...


Розгляд проекту «Схема планування території Миргородського району Полтавської області» на містобудівній раді

21 травня 2015 року за участі фахівців ДП УДНДІПМ «Діпромісто» імені Ю.М. Білоконя відбулася містобудівна рада в Полтавській обласній державній адміністрації з питання розгляду проекту «Схема планування території Миргородського району Полтавської області», який був виконаний інститутом у архітектурно-планувальній майстерні № 3, головний архітектор проекту Айлікова Ганна Вітольдівна.


Свято вишиванки

Колектив Державного підприємства «Український державний науково-дослідний інститут проектування міст «Діпромісто» імені Ю.М. Білоконя приєднався до святкування сьогодні Дня вишиванки – всеукраїнського свята, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу.

Довідково про свято у Вікіпедії


Вручення дипломів дистанційного курсу SDI-02 “Системи керування базами геоданих для інфраструктури просторових даних”

15 травня 2015 року у Національному технічному університеті України "Київський політехнічний інститут" у зв'язку з завершенням дистанційного курсу SDI-02 "Системи керування базами геоданих для інфраструктури просторових даних" відбулося вручення дипломів. 5 працівників ДП УДНДІПМ "Діпромісто" імені Ю.М. Білоконя, а саме: Марина Зеркаль, Олександра Лихогруд, Анастасія Олещенко, Юлія Сологуб та Ірина Соломаха успішно пройшли даний курс та отримали дипломи зразка...


Участь у конференції Національної спілки архітекторів України “Архітектура і урбанізм: стан і перспективи”

Співробітники інституту взяли участь у роботі науково-практичної конференції Національної спілки архітекторів України "Архітектура і урбанізм: стан і перспективи", яка пройшла 13 травня 2015 року в Центральному Будинку Архітектора в Києві.
На конференції були обговорені сучасні проблеми та перспективи подальшого розвитку і утвердження архітектурно-містобудівної діяльності з огляду на...


Співробітництво з польськими колегами

31 березня – 1 квітня 2015 року у місті Жешув (Підкарпатське воєводство, Польща) відбулося XII засідання українсько-польської Міжурядової Координаційної Ради з питань міжрегіонального співробітництва. На засіданні головували з української сторони – заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України – керівник апарату, голова Української частини Ради В’ячеслав Негода, з польської сторони – державний секретар Міністерства внутрішніх справ Республіки Польщі, голова Польської частини Ради Пьотр Стаханьчик.
У процесі засідання були обговорені...


Головна    Новини    Профіль діяльності    Технічний комітет 314    Контакти

Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать ДП "ДІПРОМІСТО"