Розгляд проекту «Схема планування території Миргородського району Полтавської області» на містобудівній раді

21 травня 2015 року за участі фахівців ДП УДНДІПМ «Діпромісто» імені Ю.М. Білоконя відбулася містобудівна рада в Полтавській обласній державній адміністрації з питання розгляду проекту «Схема планування території Миргородського району Полтавської області», який був виконаний інститутом у архітектурно-планувальній майстерні № 3, головний архітектор проекту Айлікова Ганна Вітольдівна.


Свято вишиванки

Колектив Державного підприємства «Український державний науково-дослідний інститут проектування міст «Діпромісто» імені Ю.М. Білоконя приєднався до святкування сьогодні Дня вишиванки – всеукраїнського свята, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу.

Довідково про свято у Вікіпедії


Вручення дипломів дистанційного курсу SDI-02 “Системи керування базами геоданих для інфраструктури просторових даних”

15 травня 2015 року у Національному технічному університеті України "Київський політехнічний інститут" у зв'язку з завершенням дистанційного курсу SDI-02 "Системи керування базами геоданих для інфраструктури просторових даних" відбулося вручення дипломів. 5 працівників ДП УДНДІПМ "Діпромісто" імені Ю.М. Білоконя, а саме: Марина Зеркаль, Олександра Лихогруд, Анастасія Олещенко, Юлія Сологуб та Ірина Соломаха успішно пройшли даний курс та отримали дипломи зразка...


Участь у конференції Національної спілки архітекторів України “Архітектура і урбанізм: стан і перспективи”

Співробітники інституту взяли участь у роботі науково-практичної конференції Національної спілки архітекторів України "Архітектура і урбанізм: стан і перспективи", яка пройшла 13 травня 2015 року в Центральному Будинку Архітектора в Києві.
На конференції були обговорені сучасні проблеми та перспективи подальшого розвитку і утвердження архітектурно-містобудівної діяльності з огляду на...


Співробітництво з польськими колегами

31 березня – 1 квітня 2015 року у місті Жешув (Підкарпатське воєводство, Польща) відбулося XII засідання українсько-польської Міжурядової Координаційної Ради з питань міжрегіонального співробітництва. На засіданні головували з української сторони – заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України – керівник апарату, голова Української частини Ради В’ячеслав Негода, з польської сторони – державний секретар Міністерства внутрішніх справ Республіки Польщі, голова Польської частини Ради Пьотр Стаханьчик.
У процесі засідання були обговорені...


Головна    Новини    Профіль діяльності    Технічний комітет 314    Контакти

Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать ДП "ДІПРОМІСТО"