Проведено нараду з планування території Степанецької ОТГ

09 липня 2020 року за участі фахівців ДП “ДІПРОМІСТО”, головного архітектора Канівського району, керівництва та фахівців Степанецької ОТГ в приміщенні Степанецької сільської ради відбулася містобудівна нарада, присвячена розробленню проекту “Схема планування частини території Канівського району (в межах Степанецької ОТГ)”.
У рамках зустрічі обговорювались питання обґрунтування майбутніх потреб і визначення переважних напрямів використання території Степанецької ОТГ з дотриманням вимог містобудівного, санітарного, природоохоронного законодавства, а також визначення територій, що мають особливу екологічну, рекреаційно-оздоровчу, наукову, естетичну, історико-культурну цінність, встановлення передбачених законодавством обмежень на їх планування та забудову.


Проведено робочі наради з розроблення моделі розвитку та генерального плану міста Лисичанськ

24-25 червня 2020 року фахівці ДП “ДІПРОМІСТО” взяли участь у робоих нарадах у Лисичанській міській раді Луганської області з питань розроблення моделі розвитку та генерального плану міста Лисичанськ. Розроблення моделі розвитку міста та безпосередньо самого генерального плану розпочато у квітні 2020 року на підставі рішення сесії “Про оновлення генерального плану міста Лисичанська”.


Друга редакція Зміни до ДБН Б.1.1-14:2012 “Склад та зміст детального плану території”

За дорученням Мінрегіону України ДП “ДІПРОМІСТО” завершено розроблення Зміни до ДБН Б.1.1-14:2012 “Склад та зміст детального плану території”.

Пропонуємо ознайомитися з текстом другої редакції.

Друга редакція Зміни до ДБН Б.1.1-14:2012 “Склад та зміст детального плану території”

Пояснювальна записка до другої редакції Зміни до ДБН Б.1.1-14:2012 “Склад та зміст детального плану території”


АНОНС: Конференція “Метрополіс-2020: горизонти міських просторів”

1-2 жовтня 2020 року заплановане проведення Міжнародної науково-практичної конференції, присвяченої проблемам просторової організації суспільства і, насамперед, феномену метрополізації в умовах глобалізації, трансформаційних процесів у просторі великих міст, викликів та можливих сценаріїв розвитку метрополісів та метрополісних регіонів України.

Організаторами конференції є Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова, Інститут географії НАН України, Київський національний університет імені Тараса Шевченка, ДП “ДІПРОМІСТО”, Українське географічне товариство,...


70 років з дня народження Юрія Миколайовича Білоконя

Сьогодні, 20 лютого, виповнюється 70 років з дня народження визначної постаті вітчизняної галузі архітектури та містобудування – Юрія Миколайовича Білоконя.

Важко переоцінити його роль в утвердженні фундаментальних основ просторового планування на державному та регіональному рівнях, містобудівного планування транскордонних регіонів, налагодженні співпраці українських фахівців з іноземними практиками просторового планування.


Публічне обговорення проекту Державної стратегії регіонального розвитку на 2021-2027 роки

13 лютого у Мінрегіоні було проведене публічне обговорення проекту Концепції та плану реалізації державної регіональної політики й проекту Державної стратегії регіонального розвитку на 2021-2027 роки.

Фахівці ДП “ДІПРОМІСТО” взяли активну участь у методологічному та геоінформаційному забезпеченні розроблення відповідних документів, зокрема, моделюванні та виділенні функціональних типів територій, які були покладені в основу формування нової державної регіональної політики.


Вітаємо з Новим 2020 Роком!

Зичимо усім нових цікавих проектів та їх успішної реалізації, взаєморозуміння у колективах, злагоди і добробуту в родинах!

Нехай наступний рік буде успішним і мирним для всіх.

З любов’ю,

Колектив ДІПРОМІСТО.


Участь у круглому столі, присвяченому питанню ролі просторового планування у формуванні стратегії розвитку країни

19 грудня в офісі Програми "U-LEAD з Європою" пройшов круглий стіл, присвячений питанню ролі просторового планування у формуванні стратегії розвитку країни, за участі заступника міністра розвитку громад та територій Юліана Чаплинського, радників U-LEAD з просторового планування, представників міністерств, головних архітекторів областей та міст.

Заступник директора з наукової роботи Юрій Палеха розповів про зміст чинної редакції Генеральної схеми планування території України, виявлені перепони в її належній реалізації та сформовані пропозиції щодо розроблення і забезпечення реалізації нової редакції Генеральної схеми.


Розглянуто результати ІІІ етапу з розроблення Інтегрованої стратегії просторового розвитку уздовж кордону України та Польщі

4 грудня на нараді у Закарпатські ОДА фахівцями ДП “ДІПРОМІСТО” було представлено результати третього етапу з розроблення Інтегрованої стратегії просторового розвитку територій уздовж державного кордону України та Польщі. Метою Проекту є виявлення потенціалу розвитку прикордонного регіону задля підвищення рівня його конкурентоспроможності, забезпечення територіальної соціально-економічної інтеграції, сприяння поліпшенню стану довкілля і сталому розвитку прикордонних територій, місцевих громад, окремих населених пунктів.


Участь у Осінньому Будівельному Форумі

9-11 жовтня на Львівщині пройшов традиційний щорічний “Осінній будівельний форум”. У перший день роботи Форуму за ініціативи Департаменту архітектури та розвитку містобудування Львівської ОДА було проведено Науково-практичну конференцію “Інтегрована стратегія просторового розвитку територій вздовж державного кордону України та Польщі”, у ході якої фахівці ДП “ДІПРОМІСТО” представили свої напрацювання з розвитку транспортної інфраструктури прикордонного регіону в ув’язці з розвитком міжнародних транспортних коридорів, визначення оптимальних місць розташування нових пунктів пропуску через державний кордон. Також були представлені результати проведеної оцінки стану довкілля у прикордонному регіоні та визначені ключові заходи з його охорони.


Головна    Новини    Профіль діяльності    Технічний комітет 314    Контакти

Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать ДП "ДІПРОМІСТО"