Перша редакція Зміни до ДБН Б.1.1-14:2012 “Склад та зміст детального плану території”

За дорученням Мінрегіону України ДП “ДІПРОМІСТО” завершено розроблення першої редакції Зміни до ДБН Б.1.1-14:2012 “Склад та зміст детального плану території”.

Оскільки нам важлива думка громадськості та фахових спеціалістів щодо удосконалення змістовного наповнення окремих розділів Детальних планів території, просимо ознайомитися з текстом першої редакції. Будемо щиро вдячні, якщо Ви сформулюєте свої пропозиції і надішлете їх у термін до 2 вересня на електронну адресу admin@dipromisto.gov.ua або ekonomov@dipromisto.gov.ua для врахування при подальшій роботі над проектом Зміни.

Перша редакція Зміни до ДБН Б.1.1-14:2012 “Склад та зміст детального плану території”

Пояснювальна записка до першої редакції Зміни до ДБН Б.1.1-14:2012 “Склад та зміст детального плану території”


Світла пам'ять Нікіфоровій Олександрі Андріївні (22.05.1942-13.08.2019)

Колектив інституту ДП "ДІПРОМІСТО" зазнав важкої втрати - 13 серпня 2019 року пішла з життя Олександра Андріївна Нікіфорова  голова профспілкового комітету - керівник господарського підрозділу ДП "ДІПРОМІСТО".

Олександра Андріївна була людиною з глибоким знанням виробничого процесу, його потреб, умов праці та побуту працівників, високою працьовитістю та відповідальним ставленням до своїх обов’язків, постійним прагненням приносити користь інституту, умінням переконувати співробітників і відстоювати їх інтереси. Вона мала авторитет та повагу всього трудового колективу та профспілкових органів Києва.

Світла пам'ять Олександрі Андріївні, яка завжди була здатна вислухати, підтримати, надати допомогу та слушну пораду.


Круглий стіл щодо нової редакції Генеральної схеми України

26 липня Групою радників з впровадження державної регіональної політики в Україні Програми “U-LEAD з Європою” було проведено круглий стіл на тему “Роль Генеральної схеми планування території України у формуванні та реалізації державної регіональної політики”. Заступник директора з наукової роботи ДП “ДІПРОМІСТО” Юрій Палеха представив увазі учасників результати проведення щорічного моніторингу реалізації Генеральної схеми планування території України та напрацьовані пропозиції щодо формату, змісту та механізму реалізації нової редакції Генсхеми.


Презентація Ескізу Генерального плану міста Миколаїв

19 червня 2019 року на робочому засіданні Миколаївської міської ради фахівцями ДП «ДІПРОМІСТО» був представлений Ескіз Генерального плану міста Миколаїв. Основні рішення генерального плану представляли головний архітектор проекту Дарина Купрієнко та головний еколог проекту Марина Зеркаль. Ескіз генерального плану одержав загальне схвалення від учасників засідання.

Фото з матеріалів svidok.info


Громадські слухання Звіту про СЕО Генплану міста Олександрія

10 травня 2019 року відбулись громадські слухання Звіту про стратегічну екологічну оцінку на документ державного планування: Генеральний план міста Олександрія. Основні рішення генерального плану представляли начальник архітектурної майстерні Тетяна Губенко і головний архітектор проекту Дарина Купрієнко. Ключові позиції Звіту про СЕО доповіла головний фахівець з питань містобудівної екології Наталя Сугак.

Фото з матеріалів allnews.com.ua


Практична конференція "Землі ОТГ: облік, управління, розпорядження"

13 червня заступник директора з наукової роботи ДП "ДІПРОМІСТО" Юрій Палеха та головний науковий співробітник Анастасія Олещенко взяли участь у Практичній земельній конференції "Землі ОТГ: облік, управління, розпорядження". Захід зібрав представників об'єднаних територіальних громад з усієї України та науково-виробничих підприємств у галузях топографії і геодезії, просторового планування (містобудування) та землеустрою.

Юрій Палеха виступив з доповіддю на тему "Геоінформаційні системи як інструмент для управління територіями ОТГ".


Участь у семінарі з планування територій ОТГ

19-20 червня директор Іван Шпилевський та фахівці ДП “ДІПРОМІСТО” взяли участь у Міжнародному науково-практичному семінарі “Інтеграція екологічних вимог в систему територіального планування громад в Україні”, який пройшов за участі представників Мінрегіону, Мінприроди, НАН України та Федерального відомства з охорони навколишнього середовища Німеччини.

Заступник директора з наукової роботи Юрій Палеха, головний архітектор проектів Ганна Айлікова та учений секретар Оксана Сивак представили увазі учасників семінару досвід фахівців ДП “ДІПРОМІСТО” з планування території об’єднаних територіальних громад у своїй доповіді “Оновлені принципи територіальних планів ОТГ та шляхи їх реалізації в Степанецькій ОТГ”.


Шануємо пам’ять Володимира Токаря

Рік тому колектив ДП “ДІПРОМІСТО” з глибокою скорботою попрощався з Володимиром Токарем, який віддав 37 років свого життя Інституту. Високий професійний рівень та творчий погляд Володимира Олександровича нерозривно спліталися з сердечною добротою та тонким почуттям гумору. Його мудрість та досвід продовжують й надалі розвиватися у молодих фахівцях, сформованих під дбайливим керівництвом Володимира Токаря, які тепер працюють як в ДП “ДІПРОМІСТО”, так і в багатьох інших колективах сфери просторового планування.


Участь у проведенні тренінгу з просторового планування

27 травня у місті Бердянськ за підтримки Програми "U-LEAD з Європою" було проведено тренінг з питань просторового планування для архітекторів об'єднаних територіальних громад та райдержадміністрацій Запорізької області.

До команди тренерів долучилася начальник науково-дослідного відділу ДП "ДІПРОМІСТО" Марина Зеркаль, яка поділилася з учасниками багаторічним досвідом розроблення документації з просторового планування та висвітлила сучасну проблематику запровадження процедури стратегічної екологічної оцінки у цій сфері.


Участь у галузевій сесії “Будівництво. Енергозбереження. Архітектура”

28 травня у місті Кропивницький було проведено галузеву сесію “Будівництво. Енергозбереження. Архітектура” Муніципального інвестиційного форуму “TIME to INVEST”. Організаторами заходу стали міська рада Кропивницького, Центральноукраїнська спілка будівельників та Конфедерація будівельників України. Сесія була присвячена обговоренню актуальних питань у сфері будівництва та енергозбереження, напрацюванню спільних позицій для розвитку галузі будівництва та формування стратегії розбудови обласного центру.

Директор ДП "ДІПРОМІСТО" Іван Шпилевський виступив перед учасниками сесії з доповіддю на тему "Генеральний план - основа розвитку міста".


Головна    Новини    Профіль діяльності    Юридична допомога    Технічний комітет 314    Контакти

Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать ДП "ДІПРОМІСТО"