Пройшов розгляд Ескізу Генерального плану міста Олександрія

25 жовтня 2018 року на робочому засіданні Олександрійської міської ради фахівцями ДП "ДІПРОМІСТО" був представлений Ескіз Генерального плану міста Олександрія. Основні рішення генерального плану доповідали Дарина Купрієнко (головний архітектор проекту), Людмила Безкоровайна (головний інженер проекту) та Клавдія Тваровська (головний фахівець з економічних питань). Рішення розробників щодо перспективного розвитку міста були підтримані. Керівництво міста високо оцінило професіоналізм розробників.


Участь у Всеукраїнському форумі з децентралізації

26 та 27 жовтня У Дніпропетровській ОДА відбувся перший Всеукраїнський форум з децентралізації – "Децентралізація – трансформація сучасної України". На форум з’їхалися голови громад, науковці, підприємці, представники міжнародних організацій, які підтримують Дніпропетровщину у впровадженні децентралізації. У роботі форуму взяли участь заступник директора з наукової роботи ДП “ДІПРОМІСТО”, керівник Центру ГІС Юрій Палеха та заступник начальника Відділу нормативно-методичного забезпечення містобудівного проектування Андрій Куделін, які були залучені в якості спікерів на панелі, присвяченій архітектурному проектуванню.


Участь у конференції користувачів ESRI в Україні

23-24 жовтня фахівці ДП “ДІПРОМІСТО” взяли участь в роботі ХХІ Міжнародної конференції користувачів ESRI в Україні “ГІС в управлінні територіальним розвитком”, що проходила в готелі Хрещатик, Київ. Учасники конференції обговорили новітні тенденції у розвитку геоінформаційних технологій, здобутки практичного застосування ГІС в широкому колі напрямків, перспективи гармонізації та стандартизації на загальнодержавному рівні накопиченого досвіду.


Навчально-практичний семінар з актуальних питань практичного застосування державних будівельних норм

2 жовтня в ДП “ДІПРОМІСТО” проведено перший із серії запланованих навчально-практичних семінарів з питань використання містобудівної документації (документації з просторового планування) в практичній діяльності. Цільовою аудиторією даного семінару було визначено керівний склад міських і селищних рад та їх виконавчих органів.


Участь у семінарі Просторове планування. Якісно та відкрито

12 вересня 2018 року фахівці ДП “ДІПРОМІСТО” взяли участь у семінарі Просторове планування. Якісно та відкрито, який був організований в рамках спільного проекту pMap Мінрегіону та Офісу ефективного регулювання (BRDO) за підтримки програми “МATRA". Захід залучив до конструктивної дискусії з питань забезпечення відкритості містобудівної документації представників Мінрегіону, Верховної Ради України, обласних управлінь містобудування, експертів з європейських країн, провідних у галузі просторового планування проектних інститутів та фахівців з дотичних галузей. Дискусія стосувалася питань оприлюднення містобудівної документації, розвитку нормативно-правового підґрунтя галузі, формування містобудівного кадастру та його взаємодії з іншими загальнодержавними інформаційними джерелами.


З Днем ДІПРОМІСТО!

12 вересня 2018 року виповнюється 88 років з дня заснування інституту “ДІПРОМІСТО”. За цей час він не лише відіграв визначальну роль у становленні та розвитку вітчизняної архітектури, містобудування та управління розвитком територій, але й став школою для тисяч молодих фахівців, домівкою та родиною для своїх співробітників. Зі святом, колеги!


Участь у брифінгу на тему “Просторове планування”

28 серпня 2018 року заступник директора ДП “ДІПРОМІСТО”, керівник Центру ГІС Юрій Палеха разом з в.о. начальника управління містобудування та архітектури Донецької ОДА Василем Теклюком взяли участь у брифінгу на тему “Просторове планування”, який пройшов у приміщенні КП “РТРК Регіон “Донбас” у місті Краматорськ.

У процесі проведення брифінгу присутніх було ознайомлено з актуальними питаннями розроблення містобудівної документації для територій та населених пунктів Донецької області, перспективами оновлення законодавчої та нормативної бази відповідної галузі.


Розгляд містобудівної документації місцевого рівня в Чернігівській області

3 серпня 2018 року на містобудівній раді Чернігівської ОДА, було розглянуто і рекомендовано до затвердження Генеральний план та План зонування сіл Сергіївка і Сухоліски Сергіївської сільської ради Прилуцького району Чернігівської області. Головний архітектор проекту – Тетяна Романівна Несвіт – ознайомила членів ради з проектними пропозиціями розвитку цих населених пунктів, розробленими на основі комплексної оцінки ресурсного потенціалу та визначення підходів до його раціонального й ефективного використання.


Токар Володимир Олександрович (04.06.1941 - 8.06.2018)

Колектив інституту ДП “ДІПРОМІСТО” зазнав важкої втрати - 8 червня 2018 року пішов з життя начальник архітектурно-планувального управління Володимир Олександрович Токар, чий внесок у розвиток галузі містобудування важко переоцінити. Свідченням цього є його багаторічна, гідна і талановита діяльність, плодами якої є плеяда висококваліфікованих молодих фахівців, численні містобудівні проекти, серед них генеральні плани таких міст, як Вінниця, Дніпропетровськ, Донецьк, Івано-Франківськ, Кіровоград, Полтава, Сімферополь, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, схеми планування територій областей - Вінницької, Закарпатської, Івано-Франківської, Кіровоградської, Одеської, Тернопільської, Херсонської, Хмельницької, Чернівецької, тощо.

Світла пам'ять про архітектора, урбаніста, який присвятив своє життя плануванню і розвитку міст України, назавжди лишиться в наших серцях.


Участь у нараді з питань містобудівного кадастру Полтавської області

10 липня в Полтавській обласній державній адміністрації пройшла галузева нарада з питань впровадження містобудівного кадастру у Полтавській області за участі фахівців ДП “ДІПРОМІСТО”, представників Департаменту будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства Полтавської ОДА, районних держадміністрацій, об’єднаних територіальних громад, проектних установ.

У ході наради було обговорено основні завдання створення геоінформаційної системи містобудівного кадастру області, технологічні питання функціонування геопорталів регіонального та місцевого рівнів містобудівного кадастру, питання оновлення містобудівної документації місцевого рівня, новітні зміни державних будівельних норм та тенденції розвитку галузі.


Головна    Новини    Профіль діяльності    Юридична допомога    Технічний комітет 314    Контакти

Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать ДП "ДІПРОМІСТО"