Публічне обговорення проекту Державної стратегії регіонального розвитку на 2021-2027 роки

13 лютого у Мінрегіоні було проведене публічне обговорення проекту Концепції та плану реалізації державної регіональної політики й проекту Державної стратегії регіонального розвитку на 2021-2027 роки.

Фахівці ДП “ДІПРОМІСТО” взяли активну участь у методологічному та геоінформаційному забезпеченні розроблення відповідних документів, зокрема, моделюванні та виділенні функціональних типів територій, які були покладені в основу формування нової державної регіональної політики.


Вітаємо з Новим 2020 Роком!

Зичимо усім нових цікавих проектів та їх успішної реалізації, взаєморозуміння у колективах, злагоди і добробуту в родинах!

Нехай наступний рік буде успішним і мирним для всіх.

З любов’ю,

Колектив ДІПРОМІСТО.


Участь у круглому столі, присвяченому питанню ролі просторового планування у формуванні стратегії розвитку країни

19 грудня в офісі Програми "U-LEAD з Європою" пройшов круглий стіл, присвячений питанню ролі просторового планування у формуванні стратегії розвитку країни, за участі заступника міністра розвитку громад та територій Юліана Чаплинського, радників U-LEAD з просторового планування, представників міністерств, головних архітекторів областей та міст.

Заступник директора з наукової роботи Юрій Палеха розповів про зміст чинної редакції Генеральної схеми планування території України, виявлені перепони в її належній реалізації та сформовані пропозиції щодо розроблення і забезпечення реалізації нової редакції Генеральної схеми.


Розглянуто результати ІІІ етапу з розроблення Інтегрованої стратегії просторового розвитку уздовж кордону України та Польщі

4 грудня на нараді у Закарпатські ОДА фахівцями ДП “ДІПРОМІСТО” було представлено результати третього етапу з розроблення Інтегрованої стратегії просторового розвитку територій уздовж державного кордону України та Польщі. Метою Проекту є виявлення потенціалу розвитку прикордонного регіону задля підвищення рівня його конкурентоспроможності, забезпечення територіальної соціально-економічної інтеграції, сприяння поліпшенню стану довкілля і сталому розвитку прикордонних територій, місцевих громад, окремих населених пунктів.


Участь у Осінньому Будівельному Форумі

9-11 жовтня на Львівщині пройшов традиційний щорічний “Осінній будівельний форум”. У перший день роботи Форуму за ініціативи Департаменту архітектури та розвитку містобудування Львівської ОДА було проведено Науково-практичну конференцію “Інтегрована стратегія просторового розвитку територій вздовж державного кордону України та Польщі”, у ході якої фахівці ДП “ДІПРОМІСТО” представили свої напрацювання з розвитку транспортної інфраструктури прикордонного регіону в ув’язці з розвитком міжнародних транспортних коридорів, визначення оптимальних місць розташування нових пунктів пропуску через державний кордон. Також були представлені результати проведеної оцінки стану довкілля у прикордонному регіоні та визначені ключові заходи з його охорони.


Участь у Конференції користувачів ESRI в Україні

26-27 вересня представники ДІПРОМІСТО - заступник директора з наукової роботи Юрій Палеха, начальник науково-дослідного відділу Марина Зеркаль та головний науковий співробітник Анастасія Олещенко взяли участь у ХХІ Міжнародній конференції користувачів Esri в Україні, присвяченій 25-річчю заснування ESRI Ukraine.

Фахівці ДІПРОМІСТО представили увазі учасників Конференції новітню концепцію Генеральної схеми планування території України, як інтерактивної моделюючої системи підтримки управління просторовим розвитком держави, а також розроблену на технологіях ESRI веб-презентацію пріоритетних проектів для реалізації на виконання Концепції гірських територій Українських Карпат у період 2019-2027 років.


Нашими фахівцями завершено навчання в CANactions School

11 вересня 2019 р. співробітниці ДП "ДІПРОМІСТО" Дарія Купрієнко та Марина Зеркаль завершили навчання за освітньою програмою від CANactions School "Інтегроване просторове планування для об'єднаних територіальних громад", що була проведена за підтримки Програми "U-LEAD з Європою".

В рамках річної програми наші фахівці мали можливість перейняти досвід менторів зі Швейцарії, Польщі, Німеччини, Румунії, США та України, а також у співробітництві з підопічними громадами - Підволочиською селищною та Якушинецькою сільської ОТГ, апробувати на прикладі українських реалій підходи інтегрованого просторового планування для цілей планування розвитку об'єднаних територіальних громад.


Перша редакція Зміни до ДБН Б.1.1-22:2017 “Склад та зміст плану зонування території”

За дорученням Мінрегіону України ДП “ДІПРОМІСТО” завершено розроблення першої редакції Зміни до ДБН Б.1.1-22:2017 “Склад та зміст плану зонування території”.

Оскільки нам важлива думка громадськості та фахових спеціалістів щодо удосконалення змістовного наповнення Планів зонування території, просимо ознайомитися з текстом першої редакції. Будемо щиро вдячні, якщо Ви сформулюєте свої пропозиції і надішлете їх у термін до 6 вересня на електронну адресу admin@dipromisto.gov.ua або aylikova@ukr.net для врахування при подальшій роботі над проектом Зміни.

Перша редакція Зміни до ДБН Б.1.1-22:2017 “Склад та зміст плану зонування території”


Перша редакція Зміни до ДБН Б.1.1-14:2012 “Склад та зміст детального плану території”

За дорученням Мінрегіону України ДП “ДІПРОМІСТО” завершено розроблення першої редакції Зміни до ДБН Б.1.1-14:2012 “Склад та зміст детального плану території”.

Оскільки нам важлива думка громадськості та фахових спеціалістів щодо удосконалення змістовного наповнення окремих розділів Детальних планів території, просимо ознайомитися з текстом першої редакції. Будемо щиро вдячні, якщо Ви сформулюєте свої пропозиції і надішлете їх у термін до 2 вересня на електронну адресу admin@dipromisto.gov.ua або ekonomov@dipromisto.gov.ua для врахування при подальшій роботі над проектом Зміни.

Перша редакція Зміни до ДБН Б.1.1-14:2012 “Склад та зміст детального плану території”

Пояснювальна записка до першої редакції Зміни до ДБН Б.1.1-14:2012 “Склад та зміст детального плану території”


Світла пам'ять Нікіфоровій Олександрі Андріївні (22.05.1942-13.08.2019)

Колектив інституту ДП "ДІПРОМІСТО" зазнав важкої втрати - 13 серпня 2019 року пішла з життя Олександра Андріївна Нікіфорова  голова профспілкового комітету - керівник господарського підрозділу ДП "ДІПРОМІСТО".

Олександра Андріївна була людиною з глибоким знанням виробничого процесу, його потреб, умов праці та побуту працівників, високою працьовитістю та відповідальним ставленням до своїх обов’язків, постійним прагненням приносити користь інституту, умінням переконувати співробітників і відстоювати їх інтереси. Вона мала авторитет та повагу всього трудового колективу та профспілкових органів Києва.

Світла пам'ять Олександрі Андріївні, яка завжди була здатна вислухати, підтримати, надати допомогу та слушну пораду.


Головна    Новини    Профіль діяльності    Технічний комітет 314    Контакти

Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать ДП "ДІПРОМІСТО"