Участь у Конференції користувачів ESRI в Україні

26-27 вересня представники ДІПРОМІСТО - заступник директора з наукової роботи Юрій Палеха, начальник науково-дослідного відділу Марина Зеркаль та головний науковий співробітник Анастасія Олещенко взяли участь у ХХІ Міжнародній конференції користувачів Esri в Україні, присвяченій 25-річчю заснування ESRI Ukraine.

Фахівці ДІПРОМІСТО представили увазі учасників Конференції новітню концепцію Генеральної схеми планування території України, як інтерактивної моделюючої системи підтримки управління просторовим розвитком держави, а також розроблену на технологіях ESRI веб-презентацію пріоритетних проектів для реалізації на виконання Концепції гірських територій Українських Карпат у період 2019-2027 років.


Нашими фахівцями завершено навчання в CANactions School

11 вересня 2019 р. співробітниці ДП "ДІПРОМІСТО" Дарія Купрієнко та Марина Зеркаль завершили навчання за освітньою програмою від CANactions School "Інтегроване просторове планування для об'єднаних територіальних громад", що була проведена за підтримки Програми "U-LEAD з Європою".

В рамках річної програми наші фахівці мали можливість перейняти досвід менторів зі Швейцарії, Польщі, Німеччини, Румунії, США та України, а також у співробітництві з підопічними громадами - Підволочиською селищною та Якушинецькою сільської ОТГ, апробувати на прикладі українських реалій підходи інтегрованого просторового планування для цілей планування розвитку об'єднаних територіальних громад.


Перша редакція Зміни до ДБН Б.1.1-22:2017 “Склад та зміст плану зонування території”

За дорученням Мінрегіону України ДП “ДІПРОМІСТО” завершено розроблення першої редакції Зміни до ДБН Б.1.1-22:2017 “Склад та зміст плану зонування території”.

Оскільки нам важлива думка громадськості та фахових спеціалістів щодо удосконалення змістовного наповнення Планів зонування території, просимо ознайомитися з текстом першої редакції. Будемо щиро вдячні, якщо Ви сформулюєте свої пропозиції і надішлете їх у термін до 6 вересня на електронну адресу admin@dipromisto.gov.ua або aylikova@ukr.net для врахування при подальшій роботі над проектом Зміни.

Перша редакція Зміни до ДБН Б.1.1-22:2017 “Склад та зміст плану зонування території”


Перша редакція Зміни до ДБН Б.1.1-14:2012 “Склад та зміст детального плану території”

За дорученням Мінрегіону України ДП “ДІПРОМІСТО” завершено розроблення першої редакції Зміни до ДБН Б.1.1-14:2012 “Склад та зміст детального плану території”.

Оскільки нам важлива думка громадськості та фахових спеціалістів щодо удосконалення змістовного наповнення окремих розділів Детальних планів території, просимо ознайомитися з текстом першої редакції. Будемо щиро вдячні, якщо Ви сформулюєте свої пропозиції і надішлете їх у термін до 2 вересня на електронну адресу admin@dipromisto.gov.ua або ekonomov@dipromisto.gov.ua для врахування при подальшій роботі над проектом Зміни.

Перша редакція Зміни до ДБН Б.1.1-14:2012 “Склад та зміст детального плану території”

Пояснювальна записка до першої редакції Зміни до ДБН Б.1.1-14:2012 “Склад та зміст детального плану території”


Світла пам'ять Нікіфоровій Олександрі Андріївні (22.05.1942-13.08.2019)

Колектив інституту ДП "ДІПРОМІСТО" зазнав важкої втрати - 13 серпня 2019 року пішла з життя Олександра Андріївна Нікіфорова  голова профспілкового комітету - керівник господарського підрозділу ДП "ДІПРОМІСТО".

Олександра Андріївна була людиною з глибоким знанням виробничого процесу, його потреб, умов праці та побуту працівників, високою працьовитістю та відповідальним ставленням до своїх обов’язків, постійним прагненням приносити користь інституту, умінням переконувати співробітників і відстоювати їх інтереси. Вона мала авторитет та повагу всього трудового колективу та профспілкових органів Києва.

Світла пам'ять Олександрі Андріївні, яка завжди була здатна вислухати, підтримати, надати допомогу та слушну пораду.


Круглий стіл щодо нової редакції Генеральної схеми України

26 липня Групою радників з впровадження державної регіональної політики в Україні Програми “U-LEAD з Європою” було проведено круглий стіл на тему “Роль Генеральної схеми планування території України у формуванні та реалізації державної регіональної політики”. Заступник директора з наукової роботи ДП “ДІПРОМІСТО” Юрій Палеха представив увазі учасників результати проведення щорічного моніторингу реалізації Генеральної схеми планування території України та напрацьовані пропозиції щодо формату, змісту та механізму реалізації нової редакції Генсхеми.


Презентація Ескізу Генерального плану міста Миколаїв

19 червня 2019 року на робочому засіданні Миколаївської міської ради фахівцями ДП «ДІПРОМІСТО» був представлений Ескіз Генерального плану міста Миколаїв. Основні рішення генерального плану представляли головний архітектор проекту Дарина Купрієнко та головний еколог проекту Марина Зеркаль. Ескіз генерального плану одержав загальне схвалення від учасників засідання.

Фото з матеріалів svidok.info


Громадські слухання Звіту про СЕО Генплану міста Олександрія

10 травня 2019 року відбулись громадські слухання Звіту про стратегічну екологічну оцінку на документ державного планування: Генеральний план міста Олександрія. Основні рішення генерального плану представляли начальник архітектурної майстерні Тетяна Губенко і головний архітектор проекту Дарина Купрієнко. Ключові позиції Звіту про СЕО доповіла головний фахівець з питань містобудівної екології Наталя Сугак.

Фото з матеріалів allnews.com.ua


Практична конференція "Землі ОТГ: облік, управління, розпорядження"

13 червня заступник директора з наукової роботи ДП "ДІПРОМІСТО" Юрій Палеха та головний науковий співробітник Анастасія Олещенко взяли участь у Практичній земельній конференції "Землі ОТГ: облік, управління, розпорядження". Захід зібрав представників об'єднаних територіальних громад з усієї України та науково-виробничих підприємств у галузях топографії і геодезії, просторового планування (містобудування) та землеустрою.

Юрій Палеха виступив з доповіддю на тему "Геоінформаційні системи як інструмент для управління територіями ОТГ".


Участь у семінарі з планування територій ОТГ

19-20 червня директор Іван Шпилевський та фахівці ДП “ДІПРОМІСТО” взяли участь у Міжнародному науково-практичному семінарі “Інтеграція екологічних вимог в систему територіального планування громад в Україні”, який пройшов за участі представників Мінрегіону, Мінприроди, НАН України та Федерального відомства з охорони навколишнього середовища Німеччини.

Заступник директора з наукової роботи Юрій Палеха, головний архітектор проектів Ганна Айлікова та учений секретар Оксана Сивак представили увазі учасників семінару досвід фахівців ДП “ДІПРОМІСТО” з планування території об’єднаних територіальних громад у своїй доповіді “Оновлені принципи територіальних планів ОТГ та шляхи їх реалізації в Степанецькій ОТГ”.


Головна    Новини    Профіль діяльності    Технічний комітет 314    Контакти

Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать ДП "ДІПРОМІСТО"