Весняний Будівельний Форум

2 квітня в рамках Весняного Будівельного Форуму, що розпочав свою роботу в м. Львові відбулося обговорення Проекту "Розробка інтегрованої стратегії просторового розвитку території уздовж державного кордону України та Польщі". З доповіддю про ключові аспекти розвитку прикордонного регіону, принципи формування його планувальної структури виступив заступник директора з наукової роботи, керівник Центру ГІС Юрій Палеха. В дискусії взяли участь представники архітектурної спільноти Львівської, Волинської і Закарпатської областей, представники місцевих органів самоврядування та члени авторського колективу - Марія Маслова, Леся Дубневич й Оксана Сивак.


Участь у конференції з питань взаємодії кадастрів

29 та 30 березня у приміщенні факультету землеустрою та геодезії Національного університету біоресурсів і природокористування України відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Системна взаємодія кадастрів: проблемні питання методологічного, інституційного та інформаційного забезпечення». На конференції виступив заступник директора з наукової роботи, керівник Центру ГІС Юрій Палеха з доповіддю на тему “Об'єктна модель бази даних містобудівного кадастру як основа взаємодії із Державним земельним кадастром”, підготовленою у співавторстві з головним науковим співробітником Центру ГІС Анастасією Олещенко. Відбулася жвава дискусія з обговорення проблем інтеграції даних відомчих кадастрів і шляхів їх наближення до європейських стандартів.


Міжрегіональне співробітництво України та Польщі

Директор ДП "ДІПРОМІСТО" Іван Шпилевський та заступник директора з наукової роботи Юрій Палеха взяли участь у XV засіданні українсько-польської Міжурядової Координаційної Ради міжрегіонального співробітництва (МКРМС). Засідання було проведене 21-22 березня 2019 року у містах Тернопіль та Збараж під головуванням першого заступника Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України В’ячеслава Негоди з української сторони та заступника Міністра внутрішніх справ та адміністрації Республіки Польща Ренати Щенх з польської сторони.

У ході засідання були обговорені результати роботи та подальші плани діяльності Комісій МКРМС з питань пунктів пропуску та прикордонної інфраструктури, рятування та захисту населення в умовах надзвичайних ситуацій, транскордонного спвіробітництва, просторового планування, запобігання та протидії правопорушенням під час перетину українсько-польського кордону.


Семінар щодо інтеграції екологічних вимог в систему територіального планування ОТГ

4-5 лютого 2019 року фахівці ДП “ДІПРОМІСТО” взяли участь у першому науково-практичному консультаційному семінарі “Інтеграція екологічних вимог в систему територіального планування України на рівні об’єднаних територіальних громад”, який відбувся в Інституті географії НАН України. На семінарі обговорювалися питання правових механізмів та методичних підходів до інтеграції екологічних вимог в Україні, досвід Німеччини у впровадженні стратегічної екологічної оцінки, а також інтеграція ландшафтних і територіальних планів на місцевому рівні.


Друга редакція проекту ДБН Б.2.2-ХХ:20XX "Планування та забудова територій"

ДП "ДІПРОМІСТО" завершило розроблення другої редакції проекту ДБН Б.2.2-ХХ:20XX "Планування та забудова територій", яку 31 січня 2019 року було передано до Мінрегіону.

Пояснювальна записка до другої редакції ДБН Б.2.2-ХХ:20XX "Планування та забудова територій"


Урочисте відкриття геопорталу містобудівного кадастру Закарпатської області

23 січня 2019 року у Закарпатській ОДА відбувся урочистий захід з нагоди запуску геопорталу містобудівного кадастру Закарпатської області. З геопорталом можна ознайомитись за посиланням. Засідання відкрив голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль. В засіданні взяли участь фахівці управління містобудування і архітектури ОДА, обласної ради, представники районних держадміністрацій, місцевих органів влади об'єднаних територіальних громад та міст. З доповіддю про значення містобудівного кадастру для цілей управління розвитком регіону виступила головний науковий співробітник ДП "ДІПРОМІСТО" Анастасія Олещенко.


Розроблення інтегрованої стратегії просторового розвитку територій уздовж державного кордону України та Польщі

22 січня 2019 року у Департаменті містобудування та архітектури Мінрегіону проведено робочу нараду з питань початку робіт над проектом “Розробка інтегрованої стратегії просторового розвитку територій уздовж державного кордону України та Польщі”. Замовником роботи є Департамент архітектури та розвитку містобудування Львівської ОДА. Виконує роботу колектив ДП "ДІПРОМІСТО". До транскордонного регіону увійшли три області України - Волинська, Львівська та Закарпатська, а також Люблінська та Підкарпатське воєводства Республіки Польща. Завершення розроблення проекту заплановане на листопад 2019 року. У нараді взяли участь представники авторського колективу, Мінрегіону та департаментів містобудування Львівської, Волинської і Закарпатської архітектури обласних держадміністрацій.


Колектив ДІПРОМІСТО вітає з Новим 2019 Роком!

Зичимо у новому році творчого натхнення, нових обріїв для ваших звершень, добробуту і затишку у родинах, злагоди та взаємопідтримки у колективах. Нехай ваші душі будуть сповнені гармонії, а серця – любові. 

Миру і розвою всім нам!


Перша редакція проекту ДБН Б.2.2-ХХ:20XX "Планування та забудова територій"

Вашій увазі пропонується перша редакція проекту ДБН Б.2.2-ХХ:20XX "Планування та забудова територій", розроблення якого покликане врахувати усі наявні пропозиції.

Просимо надсилати ваші пропозиції на поштову адресу ДП "ДІПРОМІСТО" (бульвар Лесі Українки, 26, м. Київ, 01133) або електронною поштою на admin@dipromisto.gov.ua

Пояснювальна записка до першої редакції ДБН Б.2.2-ХХ:20XX "Планування та забудова територій"


Регіональна нарада-презентація з питань створення та впровадження системи містобудівного кадастру Житомирської області

4 грудня 2018 року фахівці ДП “ДІПРОМІСТО” взяли участь у регіональній нараді-презентації з питань створення та впровадження системи містобудівного кадастру Житомирської області. Захід було проведено у приміщенні Житомирської ОДА за участі представників департаменту регіонального розвитку ОДА, районних адміністрацій, об’єднаних територіальних громад. В рамках заходу з доповідями виступили заступник директора з наукової роботи Юрій Палеха та начальник архітектурно-планувальної майстерні Тетяна Губенко. У роботі наради також взяли участь головний фахівець Тетяна Чернєй та інженер-землевпорядник Ірина Собко.


Головна    Новини    Профіль діяльності    Технічний комітет 314    Контакти

Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать ДП "ДІПРОМІСТО"