Урочисте відкриття геопорталу містобудівного кадастру Закарпатської області

23 січня 2019 року у Закарпатській ОДА відбувся урочистий захід з нагоди запуску геопорталу містобудівного кадастру Закарпатської області. З геопорталом можна ознайомитись за посиланням. Засідання відкрив голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль. В засіданні взяли участь фахівці управління містобудування і архітектури ОДА, обласної ради, представники районних держадміністрацій, місцевих органів влади об'єднаних територіальних громад та міст. З доповіддю про значення містобудівного кадастру для цілей управління розвитком регіону виступила головний науковий співробітник ДП "ДІПРОМІСТО" Анастасія Олещенко.


Розроблення інтегрованої стратегії просторового розвитку територій уздовж державного кордону України та Польщі

22 січня 2019 року у Департаменті містобудування та архітектури Мінрегіону проведено робочу нараду з питань початку робіт над проектом “Розробка інтегрованої стратегії просторового розвитку територій уздовж державного кордону України та Польщі”. Замовником роботи є Департамент архітектури та розвитку містобудування Львівської ОДА. Виконує роботу колектив ДП "ДІПРОМІСТО". До транскордонного регіону увійшли три області України - Волинська, Львівська та Закарпатська, а також Люблінська та Підкарпатське воєводства Республіки Польща. Завершення розроблення проекту заплановане на листопад 2019 року. У нараді взяли участь представники авторського колективу, Мінрегіону та департаментів містобудування Львівської, Волинської і Закарпатської архітектури обласних держадміністрацій.


Колектив ДІПРОМІСТО вітає з Новим 2019 Роком!

Зичимо у новому році творчого натхнення, нових обріїв для ваших звершень, добробуту і затишку у родинах, злагоди та взаємопідтримки у колективах. Нехай ваші душі будуть сповнені гармонії, а серця – любові. 

Миру і розвою всім нам!


Перша редакція проекту ДБН Б.2.2-ХХ:20XX "Планування та забудова територій"

Вашій увазі пропонується перша редакція проекту ДБН Б.2.2-ХХ:20XX "Планування та забудова територій", розроблення якого покликане врахувати усі наявні пропозиції.

Просимо надсилати ваші пропозиції на поштову адресу ДП "ДІПРОМІСТО" (бульвар Лесі Українки, 26, м. Київ, 01133) або електронною поштою на admin@dipromisto.gov.ua

Пояснювальна записка до першої редакції ДБН Б.2.2-ХХ:20XX "Планування та забудова територій"


Регіональна нарада-презентація з питань створення та впровадження системи містобудівного кадастру Житомирської області

4 грудня 2018 року фахівці ДП “ДІПРОМІСТО” взяли участь у регіональній нараді-презентації з питань створення та впровадження системи містобудівного кадастру Житомирської області. Захід було проведено у приміщенні Житомирської ОДА за участі представників департаменту регіонального розвитку ОДА, районних адміністрацій, об’єднаних територіальних громад. В рамках заходу з доповідями виступили заступник директора з наукової роботи Юрій Палеха та начальник архітектурно-планувальної майстерні Тетяна Губенко. У роботі наради також взяли участь головний фахівець Тетяна Чернєй та інженер-землевпорядник Ірина Собко.


Другий навчально-практичний семінар з питань практичного застосування державних будівельних норм

30 листопада 2018 року в ДП “ДІПРОМІСТО” проведено другий семінар з питань практичного застосування містобудівної документації (документації з просторового планування) в діяльності органів місцевого самоврядування та їх виконавчих органів, який був присвячений застосуванню норм ДБН Б. 2.2-12:2018 “Планування і забудова територій”. Зокрема, увага була приділена актуальним питанням розділів “Сельбищні території”, “Установи та організації громадського обслуговування”. З доповідями виступили Т.С. Нечаєва, А.О. Економов та Л.В. Золотар. У ході дискусії відбувся обмін досвідом у вирішенні актуальних містобудівних проблем, були надані відповіді експертів на запитання учасників семінару.


Схвалення результатів НТР з розроблення проекту закону про комплексну реконструкцію кварталів (мікрорайонів)

23 листопада 2018 року відбулося засідання секції будівництва та архітектури Науково-технічної ради Мінрегіону України, під час якого було заслухано звіт заступника директора з наукової роботи ДП "Український державний науково-дослідний інститут проектування міст "ДІПРОМІСТО" імені Ю.М.Білоконя, доктора географічних наук, професора Юрія Палехи про виконану науково-дослідну роботу "Аналіз законодавчої бази з метою розроблення проекту закону щодо реконструкції кварталів застарілого житлового фонду". Члени секції зазначили, що робота виконана у повному обсязі згідно вимог Замовника на створення НДР і підлягає схваленню президією Науково-технічної ради Мінрегіону.


Премія IBUILD 2018 - Науковий діяч року

16 листопада 2018 року у конгрес-холі Парковий пройшла церемонія відзначення провідних фахівців будівельної галузі України Премія IBUILD 2018. Серед переможців – в.о. директора ДП “ДІПРОМІСТО” Іван Шпилевський, який здобув нагороду в номінації “Науковий діяч року”. Ця нагорода є відображенням великої наукової та практичної діяльності фахівців ДП “ДІПРОМІСТО” та наших колег із виконання науково-дослідних робіт, розроблення нормативно-правових актів, виконання містобудівної, проектної документації та документації із землеустрою у багатьох регіонах та населених пунктах України. Іван Шпилевський висловлює щиру вдячність усім фахівцям інституту та нашим колегам за плідну і відповідальну працю на благо процвітання нашої держави.


Пройшов розгляд Ескізу Генерального плану міста Олександрія

25 жовтня 2018 року на робочому засіданні Олександрійської міської ради фахівцями ДП "ДІПРОМІСТО" був представлений Ескіз Генерального плану міста Олександрія. Основні рішення генерального плану доповідали Дарина Купрієнко (головний архітектор проекту), Людмила Безкоровайна (головний інженер проекту) та Клавдія Тваровська (головний фахівець з економічних питань). Рішення розробників щодо перспективного розвитку міста були підтримані. Керівництво міста високо оцінило професіоналізм розробників.


Участь у Всеукраїнському форумі з децентралізації

26 та 27 жовтня У Дніпропетровській ОДА відбувся перший Всеукраїнський форум з децентралізації – "Децентралізація – трансформація сучасної України". На форум з’їхалися голови громад, науковці, підприємці, представники міжнародних організацій, які підтримують Дніпропетровщину у впровадженні децентралізації. У роботі форуму взяли участь заступник директора з наукової роботи ДП “ДІПРОМІСТО”, керівник Центру ГІС Юрій Палеха та заступник начальника Відділу нормативно-методичного забезпечення містобудівного проектування Андрій Куделін, які були залучені в якості спікерів на панелі, присвяченій архітектурному проектуванню.


Головна    Новини    Профіль діяльності    Технічний комітет 314    Контакти

Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать ДП "ДІПРОМІСТО"