Участь у конференції “Геоінформаційні технології у територіальному управлінні"

4-6 жовтня фахівці ДП “ДІПРОМІСТО” взяли участь у IV міжнародній науково-практичній конференції “Геоінформаційні технології у територіальному управлінні та експертних дослідженнях: правові, організаційні, технічні проблеми”, що проводилась у місті Одеса в Національному університеті “Одеська юридична академія”. Організаторами конференції виступили ТОВ “Esri Ukraine”, ТОВ “ECOMM Co”, Одеський науково-дослідний інститут судових експертиз Міністерства юстиції України та НВП “Високі технології”.


Розроблено другу редакцію ДБН "Склад та зміст плану зонування території"

На замовлення Мінрегіону України ДП "ДІПРОМІСТО" завершено розроблення другої редакції ДБН "Склад та зміст плану зонування території".

Текст другої редакції ДБН “Склад та зміст плану зонування території

Порівняльна таблиця до другої (остаточної) редакції проекту ДБН "Склад та зміст плану зонування території"


З Днем ДІПРОМІСТО!

12 вересня 2017 року виповнюється 87 років з дня заснування інституту “ДІПРОМІСТО”. За цей час він не лише відіграв визначальну роль у становленні та розвитку вітчизняної архітектури, містобудування та управління розвитком територій, але й став школою для тисяч молодих фахівців, домівкою та родиною для своїх співробітників. Зі святом, колеги!


Підготовлено порівняльну таблицю до першої редакції проекту ДБН "Склад та зміст плану зонування території"

Авторським колективом підготовлено порівняльну таблицю до першої редакції ДБН "Склад та зміст плану зонування території", розробленої на замовлення Мінрегіону України ДП "ДІПРОМІСТО".

Текст першої редакції ДБН “Склад та зміст плану зонування території


Обговорення проекту ДБН "Планування і забудова територій"

   Пропозиції приймаються до 01.09.2017 року


Для більш об’єктивного аналізу змісту та складу проекту ДБН "Планування і забудова територій" колективом ДП "ДІПРОМІСТО" розроблено порівняльну таблицю чинних будівельних норм та вказаного проекту ДБН.

Конкретні пропозиції до відповідних розділів проекту будівельних норм бажаючі можуть направляти на електронну адресу admin@dipromisto.gov.ua за нижче наведеною формою із зазначенням контактних даних автора пропозиції.

Ваші пропозиції будуть направлені на розгляд та опрацювання авторам відповідних розділів.


Круглий стіл з розгляду фінальних проектів ДБН

21 липня 2017 року у Мінрегіоні Україні було проведено круглий стіл під головуванням Заступника Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лева Ревазовича Парцхаладзе. У заході взяли участь помічники народних депутатів України та представники громадськості. Фахівці ДП “ДІПРОМІСТО” представили на розгляд присутніх передумови розроблення зведеного ДБН, принципові позиції та переваги розробленого проекту. З остаточною редакцією проекту ДБН “Планування і забудова територій” можна ознайомитися на сторінці Нормативно-методичного забезпечення.


Відбувся розгляд Схеми планування території Берегівського району Закарпатської області

5-6 липня 2017 року в приміщенні малої зали Берегівської РДА відбувся робочий розгляд проектної документації «Схема планування території Берегівського району Закарпатської області».

Фахівці ДП «Український державний науково-дослідний інститут проектування міст «ДІПРОМІСТО» імені Ю.М.Білоконя представили матеріали проекту профільним спеціалістам районних та обласних служб, а також керівникам депутатських фракцій та постійних депутатських комісій Берегівської районної ради.


Участь у круглому столі “Проблеми екологічного стану малих річок України”

7 липня 2017 року співробітники ДП “ДІПРОМІСТО” взяли участь у роботі круглого столу “Проблеми екологічного стану малих річок України”, який було проведено за ініціативою Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління Мінприроди України. У заході взяли участь заступник Міністра екології та природних ресурсів України Василь Юліанович Полуйко, представники Департаменту охорони природних ресурсів Мінприроди України, Держводагентства України, низки наукових установ та громадських організацій.


Перший регіональний форум місцевого лідерства “Змінимо Україну разом”

16 червня 2017 року у місті Сєвєродонецьк Луганською обласною адміністрацією за підтримки UNICEF та UNDP було проведено Перший регіональний форум місцевого лідерства “Змінимо Україну разом”. Захід зібрав в одній залі представників місцевого самоврядування – об’єднаних територіальних громад, районних, міських, селищних, сільських рад, а також представників міжнародних організацій, центральних органів виконавчої влади, регіональних громадських організацій тощо.

Відкрив форум голова Луганської обласної державної адміністрації – керівник обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Гарбуз. У своїй промові...


Розроблено першу редакцію ДБН "Склад та зміст плану зонування території"

На замовлення Мінрегіону України ДП "ДІПРОМІСТО" завершено розроблення першої редакції ДБН "Склад та зміст плану зонування території". Наявні пропозиції та зауваження стосовно проекту ДБН просимо надсилати на електронну адресу admin@dipromisto.gov.ua для урахування при підготовці другої редакції проекту нормативно-правового акту.

Текст першої редакції ДБН “Склад та зміст плану зонування території


Головна    Новини    Профіль діяльності    Технічний комітет 314    Контакти

Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать ДП "ДІПРОМІСТО"