ІІ Всеукраїнський форум ОТГ «Ініціативи, що змінюють життя»

4 грудня 2017 року у конференц-залі готелю «Mercury Kyiv Congress» пройшов ІІ Всеукраїнський форум об’єднаних територіальних громад «Ініціативи, що змінюють життя». У роботі форуму взяли участь: Президент України П.Порошенко, голова Верховної Ради України А.Парубій, Прем’єр-міністр України В.Гройсман, народні депутати, міністри, представники міжнародних та громадських організацій, голови об’єднаних територіальних громад, голови обласних державних адміністрацій, експерти. Від ДП “ДІПРОМІСТО” участь у роботі Форуму взяли директор інституту І.Шпилевський та заступник директора з наукової роботи Ю.Палеха, який долучився у ролі спікера до роботи дискусійної панелі ІV “Просторове планування територій об’єднаних територіальних громад та стратегії розвитку”.


Вітаємо з Днем ГІС!

Сьогодні міжнародною спільнотою відзначається День ГІС. Свято започатковане у 1999 році за ініціативою Національного географічного товариства США, Асоціації американських географів і компанії ESRI та відзначається щорічно в третю середу листопада в рамках “Тижня географічної обізнаності” (англ. Geography Awareness Week). З кожним роком все більше заходів в усьому світі присвячуються Дню ГІС, популяризуючи застосування геоінформаційних знань та технологій у широкому колі наукових і практичних застосувань.


Участь у Всеукраїнському семінарі-нараді з питань просторового планування та його ролі у регіональному розвитку

3 листопада представники ДП “ДІПРОМІСТО” взяли участь у Всеукраїнському семінарі-нараді з питань просторового планування та його ролі у регіональному розвитку. Захід організовано Мінрегіоном України за підтримки Програми “U-LEAD з Європою” в конференц-залі “Галицький” готелю “Либідь”.

В роботі семінару взяли участь всі обласні архітектори, представники наукових та проектних організацій, недержавних структур, які займаються питаннями просторового планування, децентралізації та стратегіями розвитку регіонів.


Участь у конференції “Геоінформаційні технології у територіальному управлінні"

4-6 жовтня фахівці ДП “ДІПРОМІСТО” взяли участь у IV міжнародній науково-практичній конференції “Геоінформаційні технології у територіальному управлінні та експертних дослідженнях: правові, організаційні, технічні проблеми”, що проводилась у місті Одеса в Національному університеті “Одеська юридична академія”. Організаторами конференції виступили ТОВ “Esri Ukraine”, ТОВ “ECOMM Co”, Одеський науково-дослідний інститут судових експертиз Міністерства юстиції України та НВП “Високі технології”.


Розроблено другу редакцію ДБН "Склад та зміст плану зонування території"

На замовлення Мінрегіону України ДП "ДІПРОМІСТО" завершено розроблення другої редакції ДБН "Склад та зміст плану зонування території".

Текст другої редакції ДБН “Склад та зміст плану зонування території

Порівняльна таблиця до другої (остаточної) редакції проекту ДБН "Склад та зміст плану зонування території"


З Днем ДІПРОМІСТО!

12 вересня 2017 року виповнюється 87 років з дня заснування інституту “ДІПРОМІСТО”. За цей час він не лише відіграв визначальну роль у становленні та розвитку вітчизняної архітектури, містобудування та управління розвитком територій, але й став школою для тисяч молодих фахівців, домівкою та родиною для своїх співробітників. Зі святом, колеги!


Підготовлено порівняльну таблицю до першої редакції проекту ДБН "Склад та зміст плану зонування території"

Авторським колективом підготовлено порівняльну таблицю до першої редакції ДБН "Склад та зміст плану зонування території", розробленої на замовлення Мінрегіону України ДП "ДІПРОМІСТО".

Текст першої редакції ДБН “Склад та зміст плану зонування території


Обговорення проекту ДБН "Планування і забудова територій"

   Пропозиції приймаються до 01.09.2017 року


Для більш об’єктивного аналізу змісту та складу проекту ДБН "Планування і забудова територій" колективом ДП "ДІПРОМІСТО" розроблено порівняльну таблицю чинних будівельних норм та вказаного проекту ДБН.

Конкретні пропозиції до відповідних розділів проекту будівельних норм бажаючі можуть направляти на електронну адресу admin@dipromisto.gov.ua за нижче наведеною формою із зазначенням контактних даних автора пропозиції.

Ваші пропозиції будуть направлені на розгляд та опрацювання авторам відповідних розділів.


Круглий стіл з розгляду фінальних проектів ДБН

21 липня 2017 року у Мінрегіоні Україні було проведено круглий стіл під головуванням Заступника Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лева Ревазовича Парцхаладзе. У заході взяли участь помічники народних депутатів України та представники громадськості. Фахівці ДП “ДІПРОМІСТО” представили на розгляд присутніх передумови розроблення зведеного ДБН, принципові позиції та переваги розробленого проекту. З остаточною редакцією проекту ДБН “Планування і забудова територій” можна ознайомитися на сторінці Нормативно-методичного забезпечення.


Відбувся розгляд Схеми планування території Берегівського району Закарпатської області

5-6 липня 2017 року в приміщенні малої зали Берегівської РДА відбувся робочий розгляд проектної документації «Схема планування території Берегівського району Закарпатської області».

Фахівці ДП «Український державний науково-дослідний інститут проектування міст «ДІПРОМІСТО» імені Ю.М.Білоконя представили матеріали проекту профільним спеціалістам районних та обласних служб, а також керівникам депутатських фракцій та постійних депутатських комісій Берегівської районної ради.


Головна    Новини    Профіль діяльності    Технічний комітет 314    Контакти

Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать ДП "ДІПРОМІСТО"