Розгляд ескізу Генерального плану м. Дружківка Донецької області

14 грудня 2017р. в м. Дружківка Донецької області за участі керівництва міста, відбувся розгляд ескізу Генерального плану м. Дружківка. Спеціалісти ДП «ДІПРОМІСТО» - Головний архітектор проекту - Купрієнко Дарія В’ячеславівна, заступник начальника інженерно-планувального відділу – Муха Володимир Григорович;  головний фахівець АПМ-5 - Тваровська Клавдія Вікторівна; головний фахівець інженерно-планувального відділу - Ліговська Вероніка Олексіївна надали інформацію щодо основних рішень перспективного розвитку м. Дружківка. 


Попередній розгляд Схеми планування території Миколаївської області

8 грудня в Миколаївській облдержадміністрації за участі керівництва області відбувся попередній розгляд містобудівної документації «Схема планування території Миколаївської області – внесення змін». Спеціалісти ДП «ДІПРОМІСТО» – заступник директора з наукової роботи, керівник Центру ГІС Ю.М.Палеха; головний архітектор проекту, керівник АПМ-5 Т.В.Губенко; провідний науковий співробітник Г.П.Підгрушний; головний інженер проектів сектору транспортних мереж О.О.Шаповалов – розповіли про перспективи та плани розвитку Миколаївщини, зокрема, підходи до реформування адміністративного устрою, розвитку транспортної системи, створення просторового каркасу господарського розвитку та перспективи туристично-рекреаційної системи. Керівникам районів Миколаївщини було запропоновано долучитися до надання пропозицій щодо схеми планування території області.


ІІ Всеукраїнський форум ОТГ «Ініціативи, що змінюють життя»

4 грудня 2017 року у конференц-залі готелю «Mercury Kyiv Congress» пройшов ІІ Всеукраїнський форум об’єднаних територіальних громад «Ініціативи, що змінюють життя». У роботі форуму взяли участь: Президент України П.Порошенко, голова Верховної Ради України А.Парубій, Прем’єр-міністр України В.Гройсман, народні депутати, міністри, представники міжнародних та громадських організацій, голови об’єднаних територіальних громад, голови обласних державних адміністрацій, експерти. Від ДП “ДІПРОМІСТО” участь у роботі Форуму взяли директор інституту І.Шпилевський та заступник директора з наукової роботи Ю.Палеха, який долучився у ролі спікера до роботи дискусійної панелі ІV “Просторове планування територій об’єднаних територіальних громад та стратегії розвитку”.


Вітаємо з Днем ГІС!

Сьогодні міжнародною спільнотою відзначається День ГІС. Свято започатковане у 1999 році за ініціативою Національного географічного товариства США, Асоціації американських географів і компанії ESRI та відзначається щорічно в третю середу листопада в рамках “Тижня географічної обізнаності” (англ. Geography Awareness Week). З кожним роком все більше заходів в усьому світі присвячуються Дню ГІС, популяризуючи застосування геоінформаційних знань та технологій у широкому колі наукових і практичних застосувань.


Участь у Всеукраїнському семінарі-нараді з питань просторового планування та його ролі у регіональному розвитку

3 листопада представники ДП “ДІПРОМІСТО” взяли участь у Всеукраїнському семінарі-нараді з питань просторового планування та його ролі у регіональному розвитку. Захід організовано Мінрегіоном України за підтримки Програми “U-LEAD з Європою” в конференц-залі “Галицький” готелю “Либідь”.

В роботі семінару взяли участь всі обласні архітектори, представники наукових та проектних організацій, недержавних структур, які займаються питаннями просторового планування, децентралізації та стратегіями розвитку регіонів.


Участь у конференції “Геоінформаційні технології у територіальному управлінні"

4-6 жовтня фахівці ДП “ДІПРОМІСТО” взяли участь у IV міжнародній науково-практичній конференції “Геоінформаційні технології у територіальному управлінні та експертних дослідженнях: правові, організаційні, технічні проблеми”, що проводилась у місті Одеса в Національному університеті “Одеська юридична академія”. Організаторами конференції виступили ТОВ “Esri Ukraine”, ТОВ “ECOMM Co”, Одеський науково-дослідний інститут судових експертиз Міністерства юстиції України та НВП “Високі технології”.


Розроблено другу редакцію ДБН "Склад та зміст плану зонування території"

На замовлення Мінрегіону України ДП "ДІПРОМІСТО" завершено розроблення другої редакції ДБН "Склад та зміст плану зонування території".

Текст другої редакції ДБН “Склад та зміст плану зонування території

Порівняльна таблиця до другої (остаточної) редакції проекту ДБН "Склад та зміст плану зонування території"


З Днем ДІПРОМІСТО!

12 вересня 2017 року виповнюється 87 років з дня заснування інституту “ДІПРОМІСТО”. За цей час він не лише відіграв визначальну роль у становленні та розвитку вітчизняної архітектури, містобудування та управління розвитком територій, але й став школою для тисяч молодих фахівців, домівкою та родиною для своїх співробітників. Зі святом, колеги!


Підготовлено порівняльну таблицю до першої редакції проекту ДБН "Склад та зміст плану зонування території"

Авторським колективом підготовлено порівняльну таблицю до першої редакції ДБН "Склад та зміст плану зонування території", розробленої на замовлення Мінрегіону України ДП "ДІПРОМІСТО".

Текст першої редакції ДБН “Склад та зміст плану зонування території


Обговорення проекту ДБН "Планування і забудова територій"

   Пропозиції приймаються до 01.09.2017 року


Для більш об’єктивного аналізу змісту та складу проекту ДБН "Планування і забудова територій" колективом ДП "ДІПРОМІСТО" розроблено порівняльну таблицю чинних будівельних норм та вказаного проекту ДБН.

Конкретні пропозиції до відповідних розділів проекту будівельних норм бажаючі можуть направляти на електронну адресу admin@dipromisto.gov.ua за нижче наведеною формою із зазначенням контактних даних автора пропозиції.

Ваші пропозиції будуть направлені на розгляд та опрацювання авторам відповідних розділів.


Головна    Новини    Профіль діяльності    Технічний комітет 314    Контакти

Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать ДП "ДІПРОМІСТО"