Круглий стіл з розгляду фінальних проектів ДБН

21 липня 2017 року у Мінрегіоні Україні було проведено круглий стіл під головуванням Заступника Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лева Ревазовича Парцхаладзе. У заході взяли участь помічники народних депутатів України та представники громадськості. Фахівці ДП “ДІПРОМІСТО” представили на розгляд присутніх передумови розроблення зведеного ДБН, принципові позиції та переваги розробленого проекту. З остаточною редакцією проекту ДБН “Планування і забудова територій” можна ознайомитися на сторінці Нормативно-методичного забезпечення.


Відбувся розгляд Схеми планування території Берегівського району Закарпатської області

5-6 липня 2017 року в приміщенні малої зали Берегівської РДА відбувся робочий розгляд проектної документації «Схема планування території Берегівського району Закарпатської області».

Фахівці ДП «Український державний науково-дослідний інститут проектування міст «ДІПРОМІСТО» імені Ю.М.Білоконя представили матеріали проекту профільним спеціалістам районних та обласних служб, а також керівникам депутатських фракцій та постійних депутатських комісій Берегівської районної ради.


Участь у круглому столі “Проблеми екологічного стану малих річок України”

7 липня 2017 року співробітники ДП “ДІПРОМІСТО” взяли участь у роботі круглого столу “Проблеми екологічного стану малих річок України”, який було проведено за ініціативою Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління Мінприроди України. У заході взяли участь заступник Міністра екології та природних ресурсів України Василь Юліанович Полуйко, представники Департаменту охорони природних ресурсів Мінприроди України, Держводагентства України, низки наукових установ та громадських організацій.


Перший регіональний форум місцевого лідерства “Змінимо Україну разом”

16 червня 2017 року у місті Сєвєродонецьк Луганською обласною адміністрацією за підтримки UNICEF та UNDP було проведено Перший регіональний форум місцевого лідерства “Змінимо Україну разом”. Захід зібрав в одній залі представників місцевого самоврядування – об’єднаних територіальних громад, районних, міських, селищних, сільських рад, а також представників міжнародних організацій, центральних органів виконавчої влади, регіональних громадських організацій тощо.

Відкрив форум голова Луганської обласної державної адміністрації – керівник обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Гарбуз. У своїй промові...


Розроблено першу редакцію ДБН "Склад та зміст плану зонування території"

На замовлення Мінрегіону України ДП "ДІПРОМІСТО" завершено розроблення першої редакції ДБН "Склад та зміст плану зонування території". Наявні пропозиції та зауваження стосовно проекту ДБН просимо надсилати на електронну адресу admin@dipromisto.gov.ua для урахування при підготовці другої редакції проекту нормативно-правового акту.

Текст першої редакції ДБН “Склад та зміст плану зонування території


Участь у круглому столі "Механізми управління природними ресурсами в умовах євроінтеграції"

23 травня 2017 року заступник директора з наукової роботи ДП “ДІПРОМІСТО” Юрій Миколайович Палеха взяв участь в роботі круглого столу “Механізми управління природними ресурсами в умовах євроінтеграції”, який було проведено за ініціативою Державної установи “Інститут економіки природокористування та сталого розвитку Національної академії наук України”. За результатами круглого столу було прийнято Резолюцію, яку буде направлено до Кабінету Міністрів України, Ради національної безпеки та оборони України, Відділення економіки Національної академії наук України та Національної академії аграрних наук України з метою розгортання подальших досліджень у сфері розробки економічних механізмів управління природокористуванням у світлі положень Угоди “Україна – ЄC”.


Проведено засідання Технічного комітету стандартизації ТК 314

25 травня 2017 року в приміщенні ДП “ДІПРОМІСТО” відбулося засідання Технічного комітету стандартизації “Планування територій та населених пунктів” – ТК 314. У засіданні взяли участь уповноважені представники колективних членів технічного комітету: ДП «ДІПРОМІСТО», ДП «УкрНДПІцивільбуд», ДП «НДПІ містобудування», ДП УДПІ «УКРМІСЬКБУДПРОЕКТ», ДП ДІПМ «Містопроект», Харківського національного університету будівництва та архітектури.


Попередній розгляд матеріалів “Внесення змін до генерального плану міста Гола Пристань Херсонської області”

12 квітня в місті Гола Пристань Херсонської області відбулася нарада стосовно попереднього розгляду містобудівної документації “Внесення змін до генерального плану міста Гола Пристань Херсонської області”. У нарадах з депутатським корпусом міста та фахівцями служб міста і Херсонської області взяли участь співробітники архітектурно-планувальної майстерні №1 ДП “ДІПРОМІСТО”: науковий співробітник В.М.Петренко, архітектор 1-ї категорії Е.В.Багіров, головний фахівець Д.Є.Гончаров, керівник групи О.В.Чубенко. Пропозиції співробітників інституту “ДІПРОМІСТО” щодо внесення змін до генерального плану міста Гола Пристань отримали схвальну оцінку від міського голови, депутатів, міських та обласних служб. Проект рекомендований до завершення.


Попередній розгляд матеріалів "Внесення змін до генерального плану с. Татарів"

4 квітня в сесійній залі Татарівської сільської ради відбулася робоча нарада щодо попереднього розгляду матеріалів "Внесення змін до генерального плану с. Татарів". Кілька годин плідної праці з різнопрофільними фахівцями дозволять якісно сформувати головний проект села.


Участь у круглому столі з питань розвитку агломерацій

Директор ДП “ДІПРОМІСТО” Іван Шпилевський взяв участь в роботі круглого столу «Великий Київ?! Київ та передмістя. Як досягати гармонії», присвяченому питанням спільних проблем, з якими стикаються жителі приміських сіл, селищ, міст і мешканці Києва, та пошук шляхів їх подолання. На круглому столі були обговорені питання розвитку міських агломерацій та законодавчого врегулювання їх створення. Захід було проведено під головуванням київського міського голови Віталя Кличка за ініціативою ГО «Інститут громадянського суспільства» у рамках проекту ЄС «Підтримка реформи місцевого самоврядування в Україні» спільно з Київською міською радою та Київською міською державною адміністрацією.


Головна    Новини    Профіль діяльності    Технічний комітет 314    Контакти

Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать ДП "ДІПРОМІСТО"