Розроблення проекту сучасного театрального закладу, а також реконструкція історичних будівель театрів – це вершина фахової майстерності архітектора та інженера-будівельника. Театр новітнього часу – це надзвичайно складна інженерна споруда, яка вимагає креативного підходу та особливих архітектурних засобів для вирішення об’ємно-просторової композиції, а також застосування актуальних технічних розробок у галузі оптики та акустики.

Інститут "Діпромісто" правомірно пишається тим, що будівництво і реконструкція більшості українських театральних закладів виконані за проектами колективу фахівців інституту та відзначено найвищими державними преміями і нагородами.

Над унікальними проектами театральних будівель у різні часи працювали відомі висококваліфіковані фахівці своїх галузей: архітектори Б.П.Жежерін, С.П.Сліпець, С.Ю.Афзаметдінова, К.Л.Юровська, А.Ю.Чорнодід, В.Л.Юдін, Г.Д.Андреєв, Ю.Ф.Худяков, Р.А.Каразіна, інженери-конструктори Т.М.Каппель,  Е.М.Биков, Л.Г.Сандлер, І.Л.Петрова, Т.М.Федоренко, В.В.Багрій, Т.О.Коваленко.

Розроблення розділів з інженерного та технологічного обладнання очолювали Л.А.Чуйченко, П.Т.Персухов, О.С.Ізраілев, В.Я.Кріц, А.Я.Кострицький, Н.І.Бондаренко, В.Д.Бондаренко, А.Т.Лук`янчук, А.Г.Павлов.

Остання з реалізованих розробок колективу інституту "Діпромісто" – будівля Київського державного академічного театру ляльок, яка тактовно увійшла в історичне міське середовище, прикрасивши дніпровські схили вишуканою архітектурою, скульптурами та дбайливо проробленими архітектурними деталями.


Головна    Новини    Профіль діяльності    Технічний комітет 314    Контакти

Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать ДП "ДІПРОМІСТО"