Р І В Н Е Н С Ь К А   Ф І Л І Я

Основні напрями діяльності

- розроблення містобудівної документації: генеральних планів населених пунктів, детальних планів та проекти забудови поселень, або їх частин, містобудівні розрахунки
- житлово-цивільне будівництво: виконання проектно-кошторисної документації для житлових кварталів, окремих об’єктів житла, банківських установ, закладів освіти, охорони здоров’я, будинків комерційного призначення, спортивних і видовищних закладів, культових споруд, об’єктів комунального, сільськогосподарського і промислового призначення з вирішенням питань їх інженерного забезпечення, реконструкція та реставрація існуючих будівель та споруд.
- інші види діяльності: ведення авторського нагляду за будівництвом, обстеження будівель, споруд і мереж з оцінкою їх технічного стану та визначення категорії складності, виконання функцій генерального проектувальника.

Визначні роботи
- розроблення генеральних планів смт. Клесів, смт. Рафалівка, сільських населених пунктів зі складним рельєфом та інфраструктурою (села Великиий Житин, Городище, Городок Рівненського району, село Бабин Гощанського району)
- детальний план м. Здолбунів, обмежений вул. 2-го Лютого та вул Л. Українки
- квартал житлової та громадської забудови по вул. Костромській та Гагаріна у м.Рівне в 9-ти поверховому варіанті з вбудованими приміщеннями та інженерним забезпеченням
- житловий квартал з об’єктами соцкультпобуту по вул. Гагаріна у м.Рівне в 16-ти поверховому монолітному варіанті з вбудованими приміщеннями та інженерним забезпеченням
- торговий центр «Велика Кишеня»
- торговий центр «МЕТРО», м.Рівне
- центральна районна лікарня в смт. Володимирець
- онкодиспансер у м.Рівне
- центр променевої терапії у м. Рівне,
- перенатальний центр у м.Рівне
- реставрація обласного музею по вул. Драгоманова, 19 у м.Рівне
- цех по випуску компактних люмінісцентних ламп на заводі «ГАЗОТРОН-ВЛТАВА»
- будівля «РАЙФФАЙЗЕН БАНК АВАЛЬ» в м. Рівне.

Історія діяльності
У березні 1946 року при Рівненському обласному управлінні у справах сільського і колгосного будівництва було створено бюро «Облсельпроект». В березні 1951 році до складу «Облсельпроекта» ввійшли дрібні проектні організації. Об’єднаний колектив став називатись «Облпроект». У 1963 році «Облпроект» було реорганізовано у філіал республіканського інституту «Діпромісто».
У 1973 році Рівненський філіал «Діпромісто» отримав статус територіальної проектної організації. З 2010 року – Рівненська філія ДП УДНДІПМ « Діпромісто» імені Ю.М. Білоконя.
У витоків оганізації були високо-професійні спеціалісти: перший директор – В.І.Штефаник, архітектор Б.П.Андреєв – випускники Пражського університету, головний інженер І.К.Лібов, арітектори Р.Д.Вайс, К.М.Гуменюк та О.К.Трофімчук – лауреат державної премії з архітектури, внесли вагомий внесок в забудову міста Рівне. І в наш час у філії працюють високо-кваліфіковані спеціалісти – архітектор Т.І.Мельничук – лауреат державної премії з архітектури, конструктори – Р.І.Семенченко, Г.О.Моханько- Даниленко.

Керівництво

В.о. директора філії
Семенченко Роман Іванович 
тел. +380 (362) 63-30-94
тел. +380 (362) 26-95-17

Начальник АББ-1
Ткачук Володимир Олександрович
тел. +380 (362) 26-38-14

Начальник АББ-2
Арсонова Раїса Василівна
тел. +380 (362) 26-79-58

Начальник сантехнічного сектору
Карбан Володимир Іванович
тел. +380 (362) 26-37-21

Начальник електротехнічного сектору
Василик Мирослава Мирославівна
тел. +380 (362) 26-37-21

Начальник кошторисного сектору
Якимчук Олександр Петрович
тел. +380 (362) 26-79-58


Контакти
33028, м.Рівне, вул. 16 Липня, 38
Телефон приймальні: +380 (362) 62-08-63
Факс: +380 (362) 62-08-63; 63-30-08
Електронна адреса: dipromisto-rivne@yandex.ru; dipromistobuh@ukr.net


Головна    Новини    Профіль діяльності    Технічний комітет 314    Контакти

Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать ДП "ДІПРОМІСТО"